Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Amonyak Görmek

Rüyada amonyak neye çıkar?

Merhabalar, ben bir gecede arka arkaya iki rüya gördüm ve bu rüyalar beni gerçekten çok etkiledi. İlk rüyada kayın validem ve kayın pederim evime geliyor, evde yoğun bir amonyak kokusu var, ben çok hastayım ve evimi sabun ve deterjanla temizlemeye başlıyorlar. Bütün duvar ve dolapları sıvı deterjan ile siliyorlar, her taraf bembeyaz oluyor ancak evdeki yoğun amonyak kokusu gitmiyor, hala var.  Kayın validem elbise dolabını düzenliyor. Ben bundan çok rahatsız oluyorum ve onlara “yapmayın, ne olur etmeyin, ben daha sonra temizlerim” diyorum ama beni hiç dinlemiyorlar. Sonra görümcem de geliyor ve o da onlara yardım ediyor, görümcem aslında başı açık olmasına rağmen rüyada başı örtülü.

Diğer rüyamda eşim bir kutu pembe lokum ile eve geliyor, ağzına bir tane lokum atıyor ve fındıklı bir lokumu da benim ağzıma atıyor. Sonra ben çok mutlu oluyorum ve onu öpüyorum,  bu esnada ağzımızda lokum. İçimden ne kadar iğrenç şeklinde düşünürken o anda onu öpmekten hoşlanıyorum. Sonra eşimin yanından ayrılıyorum, onun yanına geri döndüğümde eşimin suratı asılmış ve bana yüz vermiyor. Bunlar ne demek? 34, Kadın, Evli, Ev hanımı, Sıkıntılı.

Rüyada amonyak görmek tabiri

Gül merhaba, aynı gece gördüğün her iki rüya da önemli haberlere işaret etmekte, yaşamında bir değişim dönemi içinde olduğunu (veya iyileşme evresi de denilebilir) ve bu dönemin sonunda karamsarlıktan arınarak olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşacağını ( aynı zamanda ailenizde) ve hem eşinle hem diğer aile üyeleriyle çok daha huzurlu ve güzel ilişkiler içinde huzur ve mutluluğu bulacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada amonyak görmek makbul sayılmaz ve rüyayı gören kişinin bir ilişkiyi, arkadaşlığı, ortaklığı yada bir işi istemeyerek sürdürdüğünü ifade eder. Rüyada amonyak kokusu duymak rüya sahibinin geçmişte dostu olarak gördüğü bazı kişilerin asıl niyetinin kendini kandırmak olmasının yarattığı korku, endişe ve güvensizlik duygusunun etkilerini henüz üzerinden atamadığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir