Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ampul Görmek

Rüyada ampul görmek neye işaret eder?

Dün gece bir olay geçti başımdan inanamadım, hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım gerçi uzun zamandır benimle uğraşıyorlar ama bu çok farklıydı, anlam veremedim, iyi ki eşim yanımdaydı. Eşim yattı 10 dakika sonra ben yattım, eşim uyuyor sanıyordum, ben eşime arkamı döndüm, gözlerimi kapadım, 3 saniye sonra odadaki ampul kısa devre yaptı ve patladı, suratıma öyle bir ışık geldi ki sanki yüzüm yandı sandım, patlamayla vücudum yataktan geriye doğru havalandı.

Dondum kaldım, korkudan dua bile okuyamadım, arkamdan eşim beni izliyormuş diyor ki “sana yaklaşamadım sanki yaklaştıkça yatak uzadı” arkamdan bana sarıldı, üstümü örtmesini söyledim, üstümü bile örtemedim, sabaha kadar bir kez daha olmuş, ben derin uykumda ama ilk olduğunda uyumuyordum bu ne anlama geliyor bana açıklar mısınız?

Rüyada ampul görmek yorumu

Rüyada ampul görmek

Rüyada ampul görmek aydınlanma, aydınlığa kavuşma ve mutlu günlere işaret eder, kişinin mutlu günler yaşayacağı bir aydınlık zaman dilimine işarettir. Ampul takmak, ampul değiştirmek yönlendirme, umut, ilham, aydınlanma ve emniyet ifade eder. Rüyada kırık ampul, çatlamış ampul, patlamış ampul görmek talihsiz, kötü şansa sahip bir dönem geçirdiğinizi simgeler. Ampul patladığını görmek çevrenizde size düşmanlık besleyen birinin varlığını işaret eder. Loş ampul veya sönük yanan ampul görmek sizin duygusal sorunlarından bunalmış duygular taşıdığınızı ifade eder.

“Rüyada Ampul Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben sizin yorumlarınızdan memnun kaldığım için bir rüyamı daha yorumlatmak istiyorum. 16 yaşındayım, öğrenciyim. Rüyamda biz ailecek akşam evde otururken eve hırsız giriyor ve evimizin girişindeki ampulü çalıyor ama tam evden çıkarken ben kapının sesini duyuyorum, babamla koşup bakıyoruz ama tabii ki hırsızlar gitmiş oluyor ve sadece ampul çalmışlar. Daha sonra tekrar içeri gelip hırsızların gelmesini beklemeye başlıyoruz, onlar tekrar geliyorlar ama ben bu sefer kapının sesini erken duyuyorum ve onlar bir şey çalamadan babamla yakalamaya çalışıyoruz. Ancak onlar yine kaçıyorlar ama biz onları gördük, iki kişiler falan ama yakalayamadık. Zaten bu sefer bir şey çalamadılar. Tam eve gireceğimiz anda babam duvarda bir yazıyı fark ediyor ve bu kişilerin hırsız değil sapık olduğunu söylüyor. Duvardaki yazıya ben de baktım ama okuyamadım ve hatırlamıyorum ama onlar sapık değillerdi, sadece eve girip ampul aldılar. Rüyam karışık ve anlaması zor, lütfen yardım edin!

Aysel selam, bize yazın sayfasında duyurduğumuz gibi kurban bayramı tatilinde 1 hafta kadar sizleri cevaplayamadık ve yüzlerce rüya birikti, gecikme için kusura bakmayın. Rüyada hırsız veya birinin hırsızlık yaptığını görmek gerçek yaşamda rüya sahibinin bir takım düşmanları, rakipleri ya da onu çekemeyen, kıskananlar olduğunu gösterir, dikkatli olması gerektiğini belirtir. Hırsızın rüyada sadece ampul çalması çok ilginç. Çünkü gerçek hayatta bu alışıldık bir şey değildir, bu yüzden rüyada önemli bir anlam taşımaktadır. Hırsızın ampul çalması sizi çekemeyenlerin sizin aydınlanmanızı veya mutlu olmanızı istemediklerini, buna engel olmak istediklerini anlatmaktadır. Zira rüyada ampul görmek aydınlanma, aydınlığa kavuşma ve mutlu günlere işaret eder, kişinin mutlu günler yaşayacağı bir aydınlık zaman dilimine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir