Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ana Kucağı İçinde Muska Görmek

Rüyada ana kucağı içinde muska neye işarettir?

İyi aksamlar, 2 aylık hamileyim, rüyamda ana kucağı gördüm sallayınca ses çıkarıyordu, arkasında kapağı vardı, kapağı açtım salladım içinden bozuk paralar elime düştü, sonra bir kere daha salladım elime toprak ve içinde toprak olan streçle sarılı olan üçgen muska geldi, anlamı nedir yorumlar mısınız? 22, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada ana kucağı içinde muska görmek yorumu

Kurtuluş selam, öncelikle söylemeliyim ki rüyanız hakkınızda önemli mesajlar vermektedir.

Hamilelik bir kadının yaşamında çok farklı, güzel ve bir o kadar da ilginç bir dönemdir. Bu dönemde bir mucize gerçekleşmekte bir canlı dünyaya getirilmektedir. Bu önemli bir dönemde anne adayının değişik ve yoğun duygusal dalgalanmalar yaşaması normaldir. işte bu duygusal dalgalanmalar yüzünden hamile kadınlar hamileliğin değişik dönemlerinde değişik yoğunlukta rüyalar görürler. Lütfen hamile sayfasını okuyunuz.

Rüyada ana kucağı görmek tatlı ve tatmin edici bir durum sonunda sizde alışkanlık yapacak bir gelişmeyi haber verir. Salladığınızda içinden çıkan ses ise sizin değişen şartlara göre uyum sağlamada başarılı biri olduğunuzu anlatmaktadır. Ana kucağı içinden çıkan bozuk paralar ileride maddi bakımdan sıkıntı çekmemek için bugünden tasarruf yapmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyanın en ilginç kısmı ise toprak olan streçle sarılı olan üçgen muska olup gizemli, mutlu olacağınız çok güzel bir haber alacağınıza işaret etmekte ve bu haber sonucu işlerinizin ve yaşamınızın yoluna girip, arkasından mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

“Rüyada Ana Kucağı İçinde Muska Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir