Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Anahtar Çalmak

Rüyada anahtar çalmak neye işarettir?

Rüyamda gördüğüm her iki kişiden de büyük zararlar gördüm maddi manevi, biri yakın zamanda iş yerini sattı. Kuaför iş yerini boşaltmış eşyalarını yüklerken karşılaşıyoruz. Konuşmadan yanından geçerken eşime hatırlatıyorum Dükkanın anahtarlarını alacaktın şimdi iste diye. Dükkana gidiyoruz (bizim eskiden iş yerimizin olduğu yer) eşi, kendi orada, anahtarlar masanın üzerinde tam alacakken o dükkanın sahibi geliyor( zaten anahtarlarda boşalttığı değil yandaki dükkanın anahtarları)

Araya başka konular giriyor, telaşla onlar çıkıyorlar ve peşlerinden bizde çıkarken dönüp hızla iki anahtarı da kapıyorum. Dükkan sahibi peşimizden koşuyor. Eşim anahtarları benden alıp yandaki dükkanı açıyor içeri girip kapıyı kapatıyoruz. Arka merdivenlerden aşağı kata yöneliyorum, birkaç basamak inip bekliyorum. Anahtar sesi duyuyorum eşim anahtarın birini kapı üzerinde unutmuş o adam anahtarı oradan alıp gidiyor. Eşim korkma bir şey olmaz diyor. Anahtarlar koyu metal renkli. Küt çok ince değil değişik bir dizaynı var.

Ana unsurlar anahtar çalmak, Kuaför, iş yerini boşaltmak, eşya yüklemek, dükkan, Dükkanın anahtarları, dükkan sahibi, anahtar sesi.

Rüyada anahtar çaldığını görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana teması anahtar çalmak değildir. Siz hatalı yazdığınız için bizde öyle başlık vermişiz.
Rüyada ana tema anahtar kaçırmaktır. Rüyada anahtar görmek yaptığınız iş sonucunda başarı elde etmek, bol kazanç elde edeceğiniz anlamını taşır. Rüyanızda anahtarları kaçırmanız ise bu kazancı elde etmek için çok uğraş verdiğinizi / vereceğinizi göstermektedir.

Rüyada anahtar sesi duymak yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorun hakkında sorunun nedeni ya da çözümü hakkında doğru bilgiye ulaşmakta olduğunuzu, o sorunu çözerek huzura kavuşacağınızı ifade eder. Bu rüya aynı zamanda sorunun çözümü hakkında doğru bir tutum içinde olduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anahtar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Anahtar Çalmak” için 2 yanıt

Kocasından anahtar almak
Merhaba. Eşimle boşanmak üzereyiz, kadınım, 28 yasındayım, ogretmenim, 7 aydır ayrıyız. Rüyamda annem elinde bir anahtar, anahtarı kocamın bana göderdiğini soyluyor, guya kocam bana vermesı için ona gondermıs. Birlikte yasadıgımız evin kendinde olan anahtarıymıs “ver ona bitti artık” demis. Ama annem ilk soylemıyor bana anahtarı sana gondermıs diyor neden sence? diyor annem bana. Ben de diyorum “barısmak içindir anne”. Annem uzuluyor “hayır kızım ayrılmak için gondermıs” dıyor. Ben şaşırıyorum “o zaman neden kendi anahtarını gondermiş”, uzuluyorum inanmak istemıyorum. Bu arada ben kocamdan ayrılmak istemıyorum, cocugumuz olmuyor, o ayrılmak istıyor. Yorumlarsanız cok sevınırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir