Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Anahtar Deliği Görmek

Rüyada anahtar deliği görmek neye işarettir?

Rüyamda sevgilimle bir eğlenceden çıkıyoruz, o benden önce çıkıyor ben peşinden çıkıyorum, sonra el ele tutuşup, yürüyerek onun evine gidiyoruz. Evde ayrı odalarda kalıyoruz, ancak bir süre sonra sevgilimin odasında ne yaptığına dair içimde dayanılmaz bir istek doğuyor ve kapısındaki anahtar deliğinden onu gözetliyorum,  bir şey yapmıyor, yatağına uzanmış gözlerini tavana dikmiş öylece hareketsiz yatıyor. Sonra kendi kendime “Dilek sen yapıyorsun, ya seni burada yakalarsa utanmaz mısın” diye düşünerek yaptığımda utanıyor ve odama dönüyorum.

Birde bana iki tane mesaj geliyor yan odada yatmakta olan sevgilimden. İlk okuduğum mesaj şu (ben ona bu gün içinde resim ve hafıza kartı olan bir flaş vermiştim) resimler ve müzikler çok güzel arkadaşlarının yorumu da çok iyi görüşürüz diyor. İkinci mesajına bakıyorum. Bu kadar nazlanmalar, kendini ağırdan satmalar,bilmem ne bir şeyler diyor (hatırladığım kadarıyla naz yapmamdan ve kendimi ağırdan satmış olmamdan şikayet ediyor) . Tüm bunlar ne demek beni aydınlatır mısınız?

Rüyada anahtar deliği görmek neye yorulur?

Rüyada anahtar deliği görmek izleme, izlenme, gözetleme, gözetlenmeyi ifade eder. Bazı durumlarda ekranın tam görülemediğini veya görüntünün tam algılamadığını işaret edebilir. Rüyada anahtar deliği aramak gizliliğin işgal edildiği veya işgal edilmek istendiğini işaret eder. Rüyada anahtar deliğinden bakmak kimi konularda merakınızı kontrol etmekte zorluk çektiğinizi, olayları daha iyi tahlil etmek için perspektif bakmak gerektiğine yorumlanır. Öte yandan anahtar deliğinden bakıldığında görülen nesnenin niteliği de rüyanın açıklamasını yakından ilgilendirir.

İpuçları: anahtar deliği aramak, gözetleme, gözetlenmeyi, izleme, izlenme. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anahtar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Anahtar Deliği Görmek” için 4 yanıt

Merhabalar dun aksam istihareye yattim. Uykuya yeni dalmistim evin dis kapilarinin seslerini duydum anahtar sesi geliyordu ayrica. Uyandim ve hemen baktim cok gercekciydi gorduklerim. Simdiden tesekkurler. 35, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Emel merhaba, öncelikle istihare nedir sayfasını okumanızı rica diyorum.
Rüyanız gerçek hayatınızda size sunulan fırsat veya imkanların farkında olmadığınızı simgelemekte, yaşamda yeni bir aşamaya girmek üzere olduğunuzu ancak bunun için son bir adım atmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Anahtar deliğinden bakılırken delikte gözün görünmesi neye işarettir?
Göz, deliğin hemen dibindeydi ve beni görüyordu. Sonra ağzımı deliğe taraf tutarak ona dil çıkardığımda, gözün sahibi gülmeye başladı ve biraz uzaklaştı. Bundan önce de bir erkek görmüştüm. Yani beni seviyormuş. Ancak ben onu seviyor muydum hiç hatırlamıyorum.
Not: Gerçek hayatta sevgilim falan yok. Yaş:17, Bekar. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Meral selam. Rüyada anahtar deliği görmek ve anahtar deliğinden bakmak sayfada anlatılmıştır. iz anahtar deliğinde bakınca bir göz görüyorsunuz. Rüyada göz görmek aydınlanma, bilgi, kavrama, bilinç, anlama, nazar anlamlarını simgeler. Gözler aynı zamanda bilinçsiz düşüncelerin iyice yüzeye çıkmış olduğunu gösterir. Önceki rüyanız ise bilinçaltındaki sevmek ve sevilmek ihtiyacının yansımasına benzemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir