Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Anahtar Kolye Görmek

Rüyada anahtar kolye görmek ne demektir?

Rüyada kolye görmekMerhaba, Ben gerçekte hep isteyip te bir türlü görüşemediğim ama benim için çok değerli birini rüyamda gördüm. Rüyamda benim oturduğum şehre gelmişti, onu karşıladım. Beni görünce sıkıca sarılıp kulağıma “onu bırakmamamı” söyledi ve bana bir hediye getirdiğini söyledi. Hediyeyi cebinden çıkarttı.

Zinciri uzun, ucu anahtar şeklinde bir kolye idi. Altın değildi ama altın gibiydi. gümüşte değildi ama gümüş gibiydi de. Yani rüyamda altın ve gümüşten daha değerli bir şeymiş gibiydi. Özellikle kolye ucunun şekli hala gözümün önünden gitmiyor. Sanki sandık anahtarı gibi dip kısmı şekilli bir anahtar gibiydi. Rica etsem rüyamı yorumlar mısınız. Benim için önemli. İlginiz için şimdiden teşekkürler. Gönderen Gözde.

Rüyada anahtar kolye görmek nasıl yorumlanır?

Bana göre rüyanız, kolyeyi hediye eden kişinin size gerçekten aşık olduğunu, güzel gelişmeler olup, hayallerinize kavuşacağınızı simgelemektedir. Rüyanın unsurları: altın kolye, gümüş kolye, hediye kolye, sandık anahtarı, anahtar, hediye almak, altın, gümüş. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anahtar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Lütfen düşüncelerinizi ekler misiniz?

“Rüyada Anahtar Kolye Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir