Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Anahtar Unutmak

Rüyada anahtar unutmak ne demektir?

İyi geceler, Rüyamı sizlerle paylaşmak isterim bu gece 22:30 sularında gördüm. Arkadaşlarımı görüyorum kızgınlıkları günahlarını farklı zaman algısında. Ailemle yaşıyorum fakat rüyamda kendi evim varmış ve arkadaşlarım bana misafirliğe geliyorlar. Apartmanın giriş katında çok büyük bir ev, içeride hazırlık yaparken kapı açılıyor, şaşırıyorum ve kapıya gidiyorum, arkadaşlarım “anahtarı üzerinde unutmuşsun” diyorlar. Bende “güvenli bir apartman, yaşlı insanlar yaşıyor sadece” diyorum ama alt kata bodrum katına tedirgin bakıyorum.

Sonra salona geçiyoruz ve ben insanların iç seslerini duyuyorum. Mutfağa gidiyorum bir kız arkadaşım uykusunun geldiğini söylüyor ve ona mutfağın yanındaki odayı veriyorum, sonra mutfakta apartmana açılan kapı görüyorum ama açık kapı sökülmüş. Takmaya çalışırken bir güç uyuyan arkadaşımı bodrum katına çekiyor. Bende arkasından gidiyorum, 2 arkadaşımla harabe gibi bir ev , benim evim gibi büyük ama sanki başka diyar, bir kadın dişleri köpek balığı dişi gibi, gözleri kocaman ve siyah, bizi esir alıyor. Bir yere atıyor bahçe sanki orada küçük bir kız ve bir erkek görüyorum, erkek sapkın kadınları bastan çıkarıp iffetleri ile oynamaya çalışan biri, ilk görüşte bunları hissediyorum ve yılan gibi görüyorum, aslında çok güzel biri ama bana çok çirkin geliyor.

Devamında yavru kedi buluyorum, ateşin basında ısıtmaya çalışıyorum, adam bana musallat olmaya çalışıyor. Kaçıyorum ve bir odada yine o kadına benzer ama başı kapalı ve namaz kılan birini görüyorum “Allah kabul etsin” diyerek ve “abdestim yok şuan ama size bir soru sormak istiyorum” diyorum besmele çekip. “Sor” diyor “benim içimde bir güç olduğunu ama bunu nasıl çıkaracağımı bilmediğimi, buradan kurtulmak istediğimi” söylüyorum. O kişi bana “kırılma noktası vardır” diyor. O sırada canavara benzeyen geliyor ve beni kolumdan çekip bahçeye atıyor. O sırada birden saclarım uçuşuyor. Gözlerimden mavi ışık saçıyorum ve günahkar diye geziyorum her yeri ve o çirkin yerler güzelleşiyor. O canavar kılıklı olan kişi ve erkek tek vücut oluyor çift cinsiyetle bir çocuk gibi benden korkup kaçıyor. Şimdiden vakit ayırdığınız icin teşekkür ederim. 30, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, endişe, huzursuz

Rüyada anahtar unutmak tabiri

Sevgili okurum, gördüğün rüyanın çok ağır bir rüya olduğunu sen de fark etmişsindir. Gerçekten hem ağır hem de çok değerli. Bu rüya hakkında inanın kitap yazılabilir ancak şu anda ne imkanımız ne de yerimiz yok.

Rüyanız ana hatlarıyla şu anda içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve içe kapanmış ruh haline sahip olduğunu, sosyal iletişimde zorluk, kendini ifade etmekte sorun yaşadığını ve bu yüzden arkadaşların arasında bir liderlik durumunu elden kaçırdığını simgelemektedir. Tüm bunlar birde yaşamakta olduğun kendini güvende hissedememe durumuyla birleşince oldukça umutsuz bir duruma düşmüşsün ancak gözden kaçırdığın bir konu var. Bu konu sahip olduğun iç güç ya da daha açık anlatımla yüksek yaşam enerjisi. Bunun farkına varıp, kendine güvenip, bu gücü kullanmaya başladığında bu durum yüksek manevi yönünle bir araya geldiğinde her şey iyiye gidecek, aradığın huzur ve mutluluğu bulacaksın.

Rüyada anahtar unutmak veya anahtarını bir yerde unuttuğunu görmek yaşamınızda karşınıza çıkan kimi anormal durumların berrak düşünme yeteneğinizi olumsuz etkilemesine izin vermemeniz gerektiğini, bu sayede sorunların yakında çözüleceğini belirtir. Rüyada anahtar bulmak önünüze beklemediğiniz bir fırsat çıkacağını işaret eder.

“Rüyada Anahtar Unutmak” için 3 yanıt

Ben istihareye yattım ve yatarken sevdiğim erkek bana geri dönecek mi dönmeyecekse ne olur bu içimdeki beklenti bitsin dedim ve şu rüyayı gördüm. Sevdiğim kişiyle bir kapının önündeydik ve anahtar arıyorduk. Lütfen yorumlar mısınız? 22, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Morseven selam,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda karşınıza önemli bir fırsat çıktığını ancak sizin bu fırsatın değerini anlayamadığınızı, kısmeti kaçırdığınızı ya da birinin bu kısmete mani olduğunu simgelemektedir.

Merhaba
Rüyamda uzaktan misafirlerimiz gelmişti. Onlar için sofra kurduk yenildi içildi. Muhabbetler edildi. Teyzemin rahatsız bir kızı var ve onu hastaneye götürmüşlerdi dönüşte bize 2 uğradılar ve sofraya oturdular. Bi zamam sonra çocuklarla pencereden bakmaya başladık ve ve ben pencere demirlerine çıkıp sallanmaya başladım bir ara dengemi kaybedip ayaklarımla demirleri tutamayıp ablamdan beni çekmesi için yardım istedim. Beni içeri aldılar. Gece olmasından dolayı misafirler bizde kalacak ve bir tek ben boşta kalmıştım. Sözde ablamın.(bekar) evine gidip orada kalacakmışım. Evden çıkıp ablamın evine doğruu gittim fakat anahtarı evde unuttuğumu fark ettim geri gönüp dönmemekte tereddüt ettim ve geri döndüm koşarak gittim ve komşu sitenn bahçesinden geçmek isterken bir kaç aaksıyı devirdim. Sanki zorlu bir parkur içine girmii gibiydim bu siteden bir trlü geçii yolu bulamadım. Park vardı ve kaydıraktan geçmem geekiyordu yetişkinşe için yürüme yeri olmasına rağmen onu da bulamadım. Bu hengamede parmak arası terliğimin ipi koğtu ve yere düştü o esnada aşağıda bir erkek birde kız çocuğu ve başka kişiler vardır. Çocuklardan o ipi vermelerini istedim o ensada yan tarafımda duran lastikli aiağı doğru inen bir salıncak gördüm ve ona binip aşağı indim. Aşağıya indiğimde çocuklar açık sarı tonunda olan terliğimin ipini aldım bu esnada bir arabadan 2 3 kişinin (erkek) inip yanımıza geldiğini gördüm. Meğersem o yardım istediğim çocuklar 9 gündür kayıplarmıi ve aileleri onları arıyormuş. Çocukları yaka paça arbaaya bindirip arabada dövdüler o esnada ben oradan elimde terliğimle uğraşarak o ipini tekrar yerine koyarak bağladım ve hıxla kpşarak ayrıldım ordan. Koştuğum sırada 2 afgan uyruklu güzel giyimli ama ilahi söyleyerek dilenen kişiler gördüm. Ve uyandım. Eğer rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim kıymetli vaktinizi ayırdığınız için ayrıca çok teşekkür ederim hayırlı geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir