Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Anahtar Yaptırmak

Rüyada anahtar yaptırmak neye işaret eder?

Güzel bir havada evden anahtar yaptırmak için çıktım. Ev için yeni bir anahtar yaptıracaktım, bildiğim ve tanıdığım bir anahtarcı arkadaşım vardı onun dükkanına gidiyordum. Yolda yoğun çikolata tadında yuvarlak silindir şeklinde bir gofret yiyordum çok lezzetliydi “”böyle bir lezzetten neden vazgeçeyim”” dediğimi hatırlıyorum, gideceğim yere yaklaştığımdan gofretin kalanını paketine sarmayı düşündüm daha çokça gofret/çikolata vardı.

O ara bir sokağa saptım, bilmediğim bir sokaktı, sağanak halinde yağmur başladı, kıyafetim yağmurlu havaya uygun değildi, hızlandım ve bir köpek sesi ile durdum. Etrafımı kontrol ettim sağımda bir inşaat vardı oranın köpeği olabileceğini düşündüm, yavaşladım ve ilerlemeye devam ettim. Yerden taş almak için hızlıca eğilip doğruldum ama elimdeki taş değil bir ekmeğin köşesiydi, sağanak hızlandığı için köpeğin üzerime ıslanmamak için gelmeyeceğini düşünerek ilerledim.

Önümde yolda, yerde akan yağmur suyunun içinde yatan iki köpek sağımdaki inşaatta iki köpek solumda yolun karşısında biri ufak ve daha arkamda büyük bir köpek daha gördüm ve fark ettimki havlayanlar bunlardı. Önümdeki iki köpeği geçip ilerideki dönemece sapmak için hızlandım gideceğim istikameti tayin etmeye çalışıyordum köpekler gelerek etrafımı sardılar ve havlayan önümü keserek arkama dolandı. Elimdeki ekmeği onlara attığım halde önümü kesen ısırmak için hamle yaptı, tekme vurmaya hazırlandım ters tarafımda kaldığı için yatarak dirsekle vurdum. o ara sarsılarak uyandım. 41, Erkek, Evli, Çalışıyor, kafam karışık ve biraz üzgünüm.

Rüyada anahtar yaptırmak tabiri

Değerli arkadaşım,

Görmüş olduğun rüyada anahtar yaptırmak istemen, reel yaşamda içi kapanma veya geriye dönüşe simgeler. Bazı sebeplerle hayallerine kavuşamamak, hedeflerine ulaşmamak kaygısı taşımaya başladığını ve bu durumun senin içe kapanmana yol açtığını gösterir.

Buna karşılık rüyanın devamında gelişen olaylar, gerçek durumun hiçte düşündüğün gibi olmadığını, hayatta mutlu olabileceğin kimi değerler, lezzetler ya da güzellikler bulunduğunu, onların farkında olmak, ona göre davranmak gerektiği anlatmaktadır. Rüyada gofret yediğini görmek yaşamınızda daha fazla çeşitlilik ve doğallığa ihtiyacınız olduğunu gösterirken dışarıdaki sağanak yağmur ise önündeki bereketli güzel günleri işaret etmektedir. Duyduğun köpek sesi, içinde bulunduğun olumsuz ruh halinin çevren tarafından üzüntü ile karşılandığını işaret ederken, köpeğe atma üzere yerden aldığın şeyin kuru ekmek olması hayatta her zaman sürprize hazır olmak ve kısmetini aramak gerektiğini göstermektedir.

Rüyanın son bölümü ise gizli korkularının sana yanlış şeyler yaptırmasını engellemek için daima uyanık olmak gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü köpek dost demektir ve siz bir köpeğe (veya koruduğu şeye) zarar vermediğiniz sürece köpek size zarar vermez. Siz çevrenizi saran köpeklerin zarar vereceklerini zannediyor, endişeye kapılıyorsunuz ama onlar sadece kendilerine ait olan kuru ekmek parçasını istiyorlar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir