Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Anahtarcı Görmek

Rüyada anahtarcı görmek neye işarettir?

Selam. Bilginize ihtiyacım var. Ayrılmış olduğum sevgilim evimin anahtarlarımı bana sormadan almış. Akşam işten eve geldiğimde anahtarlığa bir bakıyorum, daire anahtarı yok. Hemen bir anahtarcı çağırıyorum ve kapıyı açtırıyorum.

Eve yeni girmiştim ki eski sevgilim geldi, anahtarları bana geri verip hemen gidiyordu rüyamda. Lütfen yorumunu e-mail adresime gönderir misiniz. Şimdiden teşekkürler. Saygılar

Rüyada anahtarcı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada anahtarcı görmek genellikle gerçek yaşamdaki sırlara, gizemli olaylara işaret eder. Rüyada anahtarcı olmak, anahtarcı olduğunu, anahtar yaptığını, çilingir olduğunu görmek gerçek yaşamınızda hayatınızı alt üst edecek seviyede bir şeyi merak ettiğinizi simgeler.

Rüyada anahtarcının bir eve kilit taktığını görmek bekarlar için ev kurmaya, evliliğe, evliler için ev almaya işaret eder. Rüyada anahtarcının bir iş yerine kilit taktığını görmek yeni bir iş yeri açmaya veya işini değiştirmeye ya da iş yerini taşımaya işarettir.

Kilitli kalan kapınızı açtırmak için anahtarcı çağırmak, anahtarcı çağırdığını görmek gerçek yaşamınızda kendi başınıza çözemediğiniz bir konu olduğunu, birilerinden yardım istemeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anahtar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Anahtarcı Görmek” için 2 yanıt

Depo anahtarı görmek
Rüyamda sevgilim bana anahtar veriyor, ailesine ait bir depo anahtarı, içinde değerli eşyalar var, ben depoya giriyorum ancak anahtarı kaybediyorum kapı açık kalıyor, dışarı çıkıyorum etrafımda bir sürü köpek ama zarar vermiyorlar, koşuşturuyorlar.

Begüm selam, rüyada gördüğün sevgilinin ailesine ait depo aslında senin gerçek hayatında hedeflerin ile ilgili bir konuyu beklemeye aldığını (büyük ihtimalle sevgilin ile geleceğiniz hakkında bir konu) anlatırken onun sana deponun anahtarını vermesi bir hayal kırıklığının sona ermesine sebep olacak beklenmedik bir değişikliğe veya hoş maceraya yaşamaya işarettir. Ancak anahtarı kaybetmen iş veya okul hayatında bir memnuniyetsizlik yaşadığını göstermekte, bir dostunun yardımıyla bunu da atlatacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir