Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Anakonda Görmek

Rüyada anakonda yılanı neye işaret eder?

Merhabalar, Şuanda üniversite öğrencisiyim. Yaz okulunda ve ailemden uzak başka bir şehirde yurtta kalıyorum. Moral ve ruh hali olarak Allah’a şükür bir sıkıntım yok. Ama arafta kaldığım şuanda karar aşamasında kaldığım bir nokta var. Bu yüzden dolayı hedefimi tam belirleyemedim ve kararsız yaşıyorum ve çevremden de sürekli bu konu hakkında bilgi almaya çalışıyorum. Arafta kaldığım nokta ise bölüm değiştirme konusu, çünkü gelecek hakkında kaygı duyuyorum ve ibadet anlamında maddi rahatlık aileme yakınlık ve işimi sevebilme noktasında ya şuan ki bölümde yada başka bir bölüme geçmeyi düşünüyorum. Neden bu konu hakkında bu kadar detay verdiniz derseniz iki gün sonra başvurular başlıyacak ve benim karar vermem gerekiyor.

Bu açıdan istihare namazı da kıldım ama bu konu için hiçbir rüya görmedim ancak son bir kaç gündür yılanlarla ilgili rüya görüyor ve korkuyorum bu arada gönlüm işimi sevdiğimden kendi bölümümü, aklım ise maddi açıdan diğer geçmeyi istediğim bölümü istiyor.

Son rüyamda biri ile yolda giden bir kamyonun içerisine bana birisinin verdiği emir ile sürücünün yanına bir anakonda yılanı attım. Daha sonra şoför kamyonun istüne çıktı, şoför kamyon şoförsüz olarak giderken bir aydınlatma direğinin üstüne atladı ve araçtan kurtuldu ve dikkat ettiğimde o adam ben oldum, sonra başka bir kamyon geliyordu onun üstüne atlıyacaktım onun kasasıda hep yılan doluydu ona atlamadım ve o geçtikten sonra ben hala yolları aydınlatan ışık direğinde asılı duruyor ve yere atladım ve sırtüstü yüzüstü uzandım üstümden araçlar geçti ve hiç bir şey olmadı bana daha sonra kendimi yine boş bir kamyon kasasında buldum yanıma 3 küçük yılan geliyordu birini sol ayağımın topuğuyla öldürdüm biri yine şoföre saldırdı kalan birini de ben sağ elimle kafasında tuttum ve benim elime dolandı ve kafasının kontrolü bendeydi birşey yapamıyordu ve ben korkuyordum. Kafasını bastırarak ağzını açıp çevremdeki nesneye zehrini akıtmak istedim ama ağzını açmıyordu yani saldırmıyordu sonra kendimi korkarak uyanık halde buldum. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada anakonda görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada anakonda yılanı görmek yaratıcılık potansiyelini simgeler. Bu aynı zamanda cinsellik ve cinse uyum konusunda daha dikkatli olmayı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir