Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Analist Görmek

Rüyada analist görmek neye çıkar?

Selamlar. Ben, bir genç kadın, bir erkek ile eski evimizin avlusunda masada oturuyoruz. Ben erkeğe “çay demleyeyim” deyip odunlarla ocak yakıyorum ama erkek kahvaltı istiyormuş. Aslında bende kahvaltı istiyorum ama önce cay içmek istedim, erkeğinde istediğini hissediyorum ama önce çay cazip geliyor bana, sonra da kahvaltı hazırlarım diyorum. Ocakta çayla uğraşırken elimdeki cep telefonu dikkatimi çekiyor. Ateş sıçramış telefona, ateşi söndürmeye çalışıyorum. Siyah dumanlar dikkatimi çekiyor ama kullanılabilecek gibi değil çünkü plastik imiş. Umutsuzlanmıyorum ama yenisini almayı istiyordum yanmasaydı almazdım zaten diye içimden geçiriyorum.

Bu arada erkeğe de çay demliyorum “içersin değil mi” diyorum. Çay içerken adam kendinden bahsediyor, bir firmada analist olarak işe başladığını anlatıyor.Adamın adı aklıma gelmiyor eski hoşlandığım adamın adını söylüyorum, hatırlıyorum adının da o olduğunu sonradan. Ama ona o isimle seslenmek garip geliyor bana, çünkü hoşlandığım adama zamanında hiç ismiyle hitap etmedim. Arzu, yas 27, bekar, umutlu. Size de tekrar selamlar, müsaitseniz rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

Rüyada analist birini görmek tabiri

Arzu merhaba, rüyanda eski sevinin avlusunda oturuyor olmanız eskiden olayların bütününü görmek konusunda bazı sıkıntıların olduğunu işaret etmektedir. Avlu rüya yorumu ilgini çekebilir. Ancak şu anda bu sıkıntıyı aşman sebebiyle bir memnuniyet içinde olduğun anlatılmaktadır, bakınız çay demlemek açıklaması.

Rüyada analist birisini görmek rüya sahibine hayatında bazı durumlar karşısında uygun şekilde hareket etmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada analist olmak veya analist olduğunu görmek kişinin kendi davranış ve eylemlerini daha yakından gözden geçirmesi gerektiğini önerir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise uyanık hayatında yapacağın bazı ufak tefek değişiklikler ile yaşamını daha mutlu ve daha güzel hale getirebileceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir