Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Anaokulu Görmek

Rüyada anaokulu ne demek?

Az önce rüyamda kızımı anaokuluna bırakıyorum, okul kirli olduğu için her yeri böcekler basıyordu. İnsanlar hafta sonu temizlik yapmamış. Ben kızımı bırakırken kapı arasında mutfağı görüyorum, mutfaktan birer ikişer böcek çıkıyor. Görevliye”bunlar ne” diyorum, basıp üzerine öldürüyor ve “bir şey değil böceklenmiş” diyor.

Anında böcekler artıyor ve irili ufaklı her yeri kaplıyorlar. Yüksek bir yere çıkıyorum böcek ilacı sıkıyorum bu arada diğer çalışanlar gördükleri böcekleri eziyorlar. Ancak sayılamayacak kadar çoktu. Berbat bir rüyaydı. 28, Kadın, Evli, Ev hanımı, Sanki istediği hiçbir şey olmuyormuş gibi

Rüyada anaokulu görmek tabiri

Hatice Merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya basit meselelerle gereğinden fazla uğraşmak yüzünden asıl sorunları görmediğinizi ya da görmezlikten geldiğinizi ancak ertelediğiniz sorunlar birikince paniğe kapıldığınızı temsil etmektedir.

Rüyada anaokulu görmek kafa denginiz, iyi insanlarla tanışacağınıza, onlarla iyi vakit geçireceğinize, onlardan pek çok yeni şey öğreneceğinize işaret eder.

Rüyada böcek görmek, genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Rüyada böcek görmek tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verir. Rüyada böcek öldürmek, böcek öldürdüğünü görmek rahata erme, ferahlık simgesidir, sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir