Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Anason Görmek

Rüyada anason kokusu ne demektir?

Annem rüyasında benim arkadaşlarımla içki ve sigara içtiğimi görmüş, ağzım anason kokuyormuş, normalde sigara kullanıyorum ama alkol kullanmıyorum bu rüyayı nasıl yorumlamak gerekir?

Rüyada anason görmek tabiri

Taha merhaba, rüyada rakı içmek, rüyada rakı içtiğini görmek, kötü arkadaşlara işarettir. Rüyada sigara içmek, sigara içtiğini görmek, uyanık hayatınızda sorunları görmemezlikten gelme huyunuz olduğunu, onları erteleyerek bir yere, bir sonuca ulaşamayacağınızı, onları bir an önce çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Rüyada anason görmek muhabbet, sohbet, bir araya gelme, dostlar veya akrabalar arası toplantıyı işaret eder. Bu rüya genel anlamda yaşamın maddi yönü hakkında bilgi verir ve rüyada anason görenin iş hayatında yeni şeyler yaşayacağı söylenir. Bir iş değişikliği ya da terfi olabilir ki bu daha iyi olanaklara kavuşmayı sağlar. Bazı rüya yorumcularına göre bolluk ve rahatlığa delalet eder. Rüya sahibi insan sıkıntılardan kurtulur ve rahata erişir. Bazı yorumcular ise haram mala işaret etmektedir.

Rüyada anason kokusu duymak rüyayı gören insanın dertleri, sıkıntıları ve sorunlarından kısa süreliğine kurtulacağını, rahatlayacağını simgelerken kesin ve kalıcı huzur ve mutluluk için sorunları kökünden çözmek gerektiğini işaret eder. Böyle yapınca rüyanın sahibinin hem maddi anlamda hem de manevi bakımdan hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada anason çiçeği görmek hiç beklemediğiniz bir yerden iyi haber almak anlamını taşır. Rüyada anason ağacı görmek beklediğiniz bir haberin size ulaşmakta olduğunu gösterir. Rüyada anason yemek, anason yediğini görmek anasonun taze veya kuru olmasına göre değişir. Taze anason sağlık işaret ederken, kuru anason yorgunluk ve halsizlik işareti verir. Rüyada anason içmek, anason içtiğini görmek kedere yorumlanır. Anason satın almak, anason satın aldığını görmek beklenmeyen misafire işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir