Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada anestezi görmek

Rüyada anestezi görmek neye delalet eder?

Bu gece rüyamda doktorlar başımda beni sezaryen ameliyat etmek için hazırlık ediyorlar, anestezi yapıyorlar önce bayılıyorum ama hemen uyanıyorum, karnım o kadar büyük ki sezaryen yeri çiziyorlar. Doktor muayene ediyor “ne yapıyorsun” diyorum, “cinsiyetine bakıyoruz” diyor. “Yine oğlun oluyor” diyor ama bir türlü doğuma başlamadılar, “içindeki kan iyice boşalsın sonra yapacağız” diyorlar, bir erkek çocuğu karşımda duruyor kara kaşlı kara gözlü güya o çocuğu ben doğurmuşum, annemde başımda yatağımın yönünü değiştiriyor. Çok etkilendim. Evliyim 2 kere sezeryan oldum 2 erkek evladım var bilgilendirmek istedim

Rüyada anestezi görmek yorumu

Rüyada sezaryen görmek iyi bir rüya olup kişinin sıkıntıdan kurtulmasına, rahatlamasına delalet eder. Rüyada sezaryen olduğunu görmek gerçek yaşamınızda kişiyi oldukça rahatsız eden bir sıkıntısının yakın bir zamanda sona ereceğini müjdeler. Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek, çabuk ve güzel bir habere işaret ederken aynı zamanda kişinin bozulmamış temiz ahlakını dahada ileri noktaya taşıyacağını simgeler.

Rüyada anestezi görmek veya anestezi olduğunu görmek kişinin kendi duygularını bastırmayı ya da onları gizlemeyi planladığını ve bunun için başka şeyleri öne sürdüğünü ifade eder. Anesteziden uyandığını görmek kişinin gerçek yaşamında bazı sorunlarının sona ermesine, huzurlu günlere kavuşmasına rivayet edilir. Rüyada kloroform, bilinç yitimi, bilinç kaybı, duyusuzluk terimleri de benzer manalara yorulur.

Rüyada eter görmek veya eter koklamak, eter kokladığını görmek üzüleceğin kötü bir haber alacağınızı işaret eder. Rüyada başka birinin eter kokladığını görmek bir yakını, tanıdığı tarafından kandırılacağını, aldatılacağını işaret eder.

Rüyada kendinin bilinçsiz olduğunu görmek kişinin bir konuda kendini çaresizlik yada yetersizlik içinde gördüğünü veya o konuda cahillik yaşadığını simgeler. Kendi duygu ve düşünceleriyle değil başkalarının, çevrenizde veya ailenizde cahilce tutumlar sergileyen insanları ve sizin son derece bunların etkisinde kalarak hareket ettiğini temsil eder. Aynı zamanda bilinçaltını ve bastırılmış duyguları ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir