Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada angarya görmek

Rüyada angarya görmek neye çıkar?

Rüyamda şu anda ayrı olduğum kız arkadaşımı görüyorum, eski kız arkadaşım çalıştığım iş yerine geliyor, o geldiğinde kuşlara ekmek veriyorum, o anda ne oluyor tam tam bilmiyorum ama acele bir işim çıkıyor ve elimdeki ekmeği ona verip “aşkım, kuşlara sen ekmek vermeye devam eder misin” diyorum, o da bana beklemediğim bir şekilde “bana angarya işleri vermeye çok meraklısın” diyerek elimdeki ekmeği alıyordu, orayı tam çözemedim ama sanki eskisi gibi beraberdik yine, teşekkür ederim.

Rüyada angarya görmek tabiri

Nail selam, rüyada eski kız arkadaşını görmek rüyayı gören kişinin özgürlük duyguları yaşadığını, baskı olmayan bir ilişki yaşamayı istediğini gösterir. Bu tür rüyalar kişinin güncel yaşamın sorumluluklarından veya yüklerinden uzaklaşmak istediği zamanlarda sık görülür. Rüyada kuş beslemek veya kuşlara ekmek verdiğini görmek rüyayı görenin iç dünyasında fırtınalar yaşadığını ve huzura, sessizliğe ya da bir süre yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunu anlatır. Ancak eski kız arkadaşının verdiği cevap enteresan.

Rüyada angarya görmek haksızlık, gerçek yaşamınızda hak arama, hukuk gereksinimi olduğunu işaret eder. Rüyasında angarya işler görmeniz  aynı zamanda gerçek hayatta gereksiz yada önemsiz bazı konularda kendinizi oldukça fazla üzüldüğünüzü ve yıprattığını gösterir.

Rüyada angarya bir işte çalışmak, gerçek yaşamda pek çok zorluk ile karşı karıya olduğunuzu ve bu zorlukların bir süre daha devam edeceğini simgeler. Rüyasında angarya iş yaptığını görmek bir konuda aşırı beklenti içinde girdiğinizi ve hakkında aşırı bir şekilde beklenti oluşturduğunuz konuda anlamsız bir şekilde panik ve telaş yaptığınızı simgeler. Bu kadar telaşın çevrenizde olumsuz karşılandığına işaret eder.

Rüyada birine angarya iş yaptırmak iyi değildir, ağırlık alıp sıkıntıya düşmeye, sıkıntılardan dolayı daralmaya, sorunlarından kurtulmanın çaresini bulamamaya, ne yapacağını bilememek ve sahip olduklarını kaybetmeye işaret eder. Sıkıntıların rüyayı göreni çok zorlayacağını ve bunlardan kurtulamadığı sürece huzur bulmanın mümkün olmayacağına delalet eder ve aynı zamanda rüya sahibi kişinin yaşadıkları sebebiyle karamsar ve umutsuz olacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir