Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Aniden Evlenmek

Rüyada aniden evlenmek neye çıkar?

Rüyamda birisiyle aniden evleniyordum ancak karşımdaki kişi nişanı atıldığı için benimle evleniyordu. Benim ailemin evinde kanepede sarılıp uyuyorduk, sabah kalktığımda evin tavanında ağaçlar ekiliydi, rahmetli babamı gördüm yaşıyormuş, babamın bir arkadaşı gelip bana “ağaç dik” diyordu.

Ağaçları sularken sel oldu, eve girdim eve girince de eşim “ben seni seviyorum, bu gece gerdeğe girelim” diyor ancak ben sevgilimden yeni ayrılmışım diye tereddütte kalıyorum, sonra tavana diktiğim şey karnabahar imiş, pişirip yemek yaptım, uyandım.

Rüyada aniden evlendiğini görmek tabiri

Esra merhaba, görmüş olduğun rüyada geçen olaylar ve rüyanın unsurları birbirleri ile alakasız, bu durum senin gerçek hayatta kafanın çok karışık olduğunu anlatırken rüyada geçen bazı olaylar kafanın karışıklığına büyük ihtimalle evlenmek, evlilik yapmak konularının sebep olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada aniden evlendiğini görmek rüya sahibinin özel yaşamında bazı şeyleri bir an önce değiştirmek istediğini gösterir ki bunların eşinden veya sevgilisinden ayrılmak gibi bir durum olma ihtimali yüksektir, lütfen rüyada evlenmek sayfasını inceleyin. Rüyada ölmüş babayı görmek ondan aldığınız yüce değerlerin farkında olup, ona göre adım atmak gerektiğini temsil etmektedir, bakınız rüyada ölmüş baba rüya tabiri sayfası.

Rüyada ağaç dikmek veya ağaç diktiğini görmek şeref, onur, haysiyetli bir yaşam işaret eder, bu konuda rüyada ağaç görmek sayfası ilginizi çekebilir. Rüyada karnabahar görmek rüyayı gören kişi hakkında ruhsal gelişim ve mükemmelliğe ulaşma yolunda ilerlemeye işaret eder. Ayrıca üzüntüden kurtulmak ve teselli bulmaya da yorulur, kişiyi üzen bir durumun yakında ortadan kalacağını gösterir. Rüyada karnabahar pişirmek veya karnabahar pişirdiğini görmek rüya sahibinin görevini ihmal etmemesi gerektiğini ifade eder ve buna dikkat ederse geleceğinin çok daha parlak olacağına alamet eder.

Sonuç olarak gördüğün rüya yaşımında yapmayı düşündüğün değişiklikten sonra har şeyin çok güzel olacağına işaret etmektedir.

“Rüyada Aniden Evlenmek” için bir yanıt

Rüyamda istediğim düşüncede fizik olsun boyu olsun bir bayanla evleniyordum ve çok mutluyduk çevremdekiler de çok mutluydu evlendiğim bayan gerdeğe girmeyi çok istiyordu ve girdik Ve ertesi gün yatağımda kahvaltı getirmiş iki deli aşık gibi bir birimize yemek yediriyorduk Hiç bitmesin dedim Ve uyandım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir