Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eşek Anırması Duymak

Rüyada eşek anırması duymak ne demek?

Rüyada eşek anırması duymakİlk olarak bende kendi rüyamı anlatmak istiyorum, çünkü buradan nasıl yazıldığını bilmiyorum ve ben konuyu açıyorum, rüyamda tek başıma geziyorum sonrada 5 metrelik yerden atlayıp yürümeye devam ettim, sağ yola girdiğimde karşımda iki tane eşek gördüm ve bende rüyada iken kendi kendime düşündüm dedim ki “ben bu eşeğe binsem rahatça eve giderim, ama binmeyi bilmiyorum, ya beni üzerinden atarsa” sonunda eşeğe binmeye karar verdim, üzerine doğru yürüdüm ve bana anırmaya başlayarak yanıma doğru yanaştılar biri sağımda biri solumda, ağzını yanağıma doğru yanaştırdı ve aynen şöyle söyledi “sen ters tarafa gidiyorsun, yol öteki taraf” ve bende rüyadan kalktım ve bunu çok merak etmeye başladım bilen birileri varsa lütfen beni bilgilendirsin.

Rüyada konuşan eşek görmek tabiri

Rüyada eşek görmek inatçılık ve inatçı kişiliği, anlayış eksikliği anlamına gelir. Gerçek hayatta inatçı tutum sergilemenin size zarar getireceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda bilmediğin konuda fikir yürütmemek gerektiği şeklinde de tabir edilir. Rüyada eşeğe binmek, Eşeğe bindiğini görmek, gelecek konusunda endişeleriniz olduğunu, canınızın sıkıldığını ifade eder.

Rüyada eşek anırması duymak, bir eşeğin anırdığını görmek ize gereksinim duyan birileri olduğunu fakat sizin bunları duymadığınızı veya duymamazlıktan geldiğinizi işaret eder. Rüyada konuşan eşek görmek aile üyeleri tarafından üzerinde konuşulması gereken önemli bir nokta olduğuna işaret ederken eşekle konuştuğunu görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin tecrübeli birinden akıl alacağını ve anne babası ya da akrabasından destek ve yardım göreceğini temsil eder. Rüyada eşek gibi anırmak, anırdığını görmek sıkıntılı bir duruma düşmüş olduğunuzu fakat sesinizi – sıkıntınızı duyuramadığını simgeler. Anırmak nedir: eşeğin çıkardığı ses, eşek sesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir