Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Anıt Mezar Görmek

Rüyada anıt mezar görmek neye işarettir?

Ben az önce sakin bir şekilde uyuyordum. Rüyamda annem ile birlikte gec bir saatte oturuyorduk. Annemin kucağında bilgisayar vardı. Ben de onun kucağında yatıyordum, annem bilgisayarda çok büyük, çok güzel bir anıt mezar sayfasını okuyordu ama kime ait olduğunu hatırlamıyorum. Birden insan sesi gibi çok net ve anlaşılır, kendi dilimizde bir ses duydum, ses öyle diyordu:  ”  ben korku ve biraz zaman” , ama bu sesi her kim söylüyorsa sesini daha önce hiç duymamıştım ve kimin söylediğini bilmiyorum.

Ardından uyandım. Aa bir de yazmayı unuttum, bunları söylerken varlığını kanıtlar bir biçimde odadaki resim çerçevelerinden birine 3 kez tıklattı. Çok korktum. Bu rüyanın anlamını öğrenmezsem huzurlu yaşayamam. Yardım rica ediyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada anıt mezar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada anıt mezar görmek mezarın sahibi ile birlikte yorumlanmalıdır ve genellikle o kişiye olan hayranlığınızı, özleminizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyada duyduğunuz ses diğer olanlar büyük ihtimalle çocukluk döneminden kalan gizli korkularınızın yüzeye çıkmasının yansımalarıdır.

Anıt mezar nedir: genellikle büyük devlet adamları için hazırlanmış özel mezarlara verilen genel ad.

“Rüyada Anıt Mezar Görmek” için 5 yanıt

Rüyada mezarlıkta evlilik teklifi almak
Yaklasik 5 ay önce ruyamda erkek arkadaşım bana mezarlikta evlilik teklif etti. 7 parcali ortasinda yeşil taşı olan evlilik yüzüğü ile. yuzugun ilk halkasini taktim parmagima diger 6 halkayi guya sonra takarim diye bir yere kaldirdim. Bana huzur veren bir ruyaydi uyandigimda mutluydum. Su anda erkek arkadaşımdan ayriyim. Yorumlariniz icin tesekkur ederim. 38, Kadın, bekar, serbest

Melek merhaba,
Rüyada mezarlıkta olmanız yorgunluğu işaret eder, karşılaştığınız bir olay ya da içinde bulunduğunuzu durumun sizi hem fiziki hemde ruhsal bakımda yorduğunu gösterir, dinlenme ihtiyacını simgeler. Erkek arkadaşının mezarlıkta evlenme teklif yapması ise bazı şeylere yeniden başlamak için güzel bir dinlenmenin ardından kaldığınız yeren yeniden yola koyulmak gerektiğini anlatmaktadır. Çünkü rüyada evlenme teklifi görmek, rüyada evlilik teklif etmek ya da evlenme teklifi almak, güzel bir rüyadır ve uyanık hayatta çok sevineceğiniz bir takım gelişmeler olacağını müjdeler. Bu bir evlilik, işinde yükselme, sınav kazanma, sosyal çevrede saygınlık elde etmek olabilir.

Melek merhaba, aslında var ama ben oralara girmek istemedim. Sorduğunuz için yazıyorum, kırılmaca yok.
Siz, yedili yüzükten sadece 1 tanesini takıyor, diğer 6 halkayı sonra takarım diyorsunuz. Burada halkaların yedi tane olması; iyi şans, bol kısmet, zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir. Siz bunlardan birine diğerlerinden fazla önem veriyorsunuz, adeta diğer 6 şeyi ihmal ediyorsunuz?
Lütfen düşüncelerinizi yazar mısınız?

7 kat yuzuk 7 vadeye kadar mutlu olabilecegım bır olay olarak dusunmustum ama yorumcu sızsınız sıze guvenıyorum. Çok tesekkur ederım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir