Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Anız Görmek

Rüyada anız görmek neye delalet eder?

Rüyada anız görmekRüyamda ıssız bir yerde boş bir tarla ve tarlada anız var, bende bu yolda arabayla gidiyorum, geçerken anızların içinde parçalanmış köpek cesetleri görüyorum, iniyorum arabadan yürümeye başlıyorum, hepsinin yüzleri param parça ve etrafta parçaları, çoğu ağaçlarda her yerde köpek cesedi parçaları vardı, köpeğin rengi beyazdı, şimdiden teşekkürler.

Kimden: emperor
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: cesetler

Rüyada anız görmek yorumu

Gördüğünüz rüya hem kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı başarmak, kendi kararlarını kendin ermek istediğini simgelemekte hem de iç dünyanızda dışarıya kapanma, yalnız kalma isteği, insanlardan uzak durma arzunuz olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada anız görmek bolluk, bereket, ucuzluk ifadesidir. Bu rüya çok hayırlıdır ve büyük kısmete işaret ederken bolluk ve bereketi, daha çok maddi ilerlemeyi temsil eder. Kazancının artması, yeni kazanç kapısına kaynaklarına sahip olma fırsatı elde edilmesi, şansının ve bahtının açık olmasını temsil eder, mutlu ve güzel bir hayat ile değerlendirilir. Yaşamın her anlamı ile kazançlı olacağını ve uğur getirici olaylar ile karşılaşıp, böyle kişiler ile tanışmayı simgeler.

Rüyada anız toplamak elde edilecek büyük kazanca, kazanılacak paraya veya konulacak mirasa işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise evlenir. Rüyada anız kaldırmak hayırlı ve güzel kazançlara delalet eder. Bu rüyayı gören insan işinde atılım yapar ve güzel bir konuma gelir, çok miktarda para kazanmaya, yüklü mal elde etmeye işarettir.

Rüyada anız yangını görmek bereketin kaçması, kıtlık, yoksulluk işaretidir. Sıkıntı ve yokluk manasına gelir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin hastalanarak can derdine düşmesi anlamına da gelir.

Rüyada anız yakmak hayal kırıklığı yaşamak, hastalığa yakalanmak, borca girmek, zorluğa düşmek, zahmet çekmek, çile ve sıkıntı manasına gelir. Rüya sahibi insanın maddi olarak zarara uğrayacağını, işlerinin aksi gideceğini, yolunda yürümeyeceğini, hayırsız kişilerle bir arada olmak nedeni ile canının sıkılıp ve moralinin bozulacağını, bütün aksiliklerin bir araya gelip, sorunların içinden çıkılmaz bir boyuta ulaşacağına işarettir. Bu rüya uğursuzluk olarak ta yorumlanır. Şans ve kısmetinin kapanacağını, rızkın eksileceğini, yokluk ve fakirlik baş göstereceğini temsil eder.

Rüyada anız yangını söndürmek rüya sahibi kişinin işindeki performansının ve gayretini düşmesi sebebiyle yaptığı işin veriminin de düşeceğini, sanatın ve eserlerinin insanları memnun etmeyeceğini, bu yüzden de kazancının düşeceğini ve bunların bütün düzenini ve yaşamını alt üst edeceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir