Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Anjin Görmek

Rüyada Anjin Görmek Neye Çıkar?

Rüyada anjin hastalığı olumsuz haberler verir genellikle kötü bir haber almak olarak yorumlanır. Rüyada anjin olmak, anjin olduğunu, anjine yakalandığını görmek iyi anlama gelmez. Hileye, yanlış ve tehlikeli bir yola girmeye, kazancını haramla yazık etmeye işaret eder. Rüya sahibinin düzgün bir hayatı değil, zengin fakat yanlış bir yolu seçtiğini gösterir. Malı ve parası fazla olacak ancak bunların hiç biri hayrını göremeyecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada anjin olmakRüyada anjin tedavisi görmek sabrın sonunda selamete ermeye ve kafaya takılan bir iş hakkında hayalini gerçekleştirmeye delalet eder. Rüyada tedavi olduğunu gören kişi büyük bir sürpriz ile karşılaşır ve hiç hesabında olmayan bir kısmet almaya rivayet. Bu rüya aynı zamanda azimle bir şeye soyunmak, yaşamını çalışmaya adamak ve çok başarılı yerlere gelmek anlamına gelir, iyileşme belirtisidir.

Rüyada anjinden kurtulmak, anjin hastalığından kurtulduğunu görmek uzun süredir ödeyemediğiniz ve bu yüzden büyük rahatsızlık yaşadığınız bir borçtan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada anjin olan birini görmek rüyayı gören kimsenin arif biri olduğunu gösterirken, hidayete ermek ve hikmete kavuşmak konusunda da başarıya ulaşacağını işaret eder. Çok hayırlı rüya olarak kabul edilir ve rüya sahibini dualarının ve tövbelerinin kabul olacağı şeklinde yorulur. Rüyayı görenin şifaya ve çareye kavuşacağını, iyileşeceğini, canlanacağını, tazeleneceğini, uzun ve sağlıklı, huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelir.

Anjin hastalığı nedir?

Anjin, boğazın iki yanında bulunan tonsil ya da bademcik adı verilen dokuların iltihaplanması hastalığıdır. Hastalığın üç farklı tipi bulunur: “akut”, “subakut” ve “kronik”. Akut olanı, bakteri ya da virüs yoluyla bulaşabilir. Subakut olan türü, Actinomyces bakterisinden ortaya çıkar ve 3 haftadan 3 aya kadar bir dönemde etkili olur. Kronik olan ise tedavi edilmezse çok uzun süre boyunca etkili olur ve hemen hemen daima bakterilerle bulaşır.

Anjin, boğazda acı ve yaralarla kendini gösteren bir hastalıktır. Kimi zaman kulakta da ağrılarla ve durduk yere boyun tutulmalarıyla beraber etkisini gösterebilir. Bununla beraber genel olarak, acılı ve zor yutkunmalar, ateş, baş ağrısı, ürpertiler, sesin değişmesi gibi belirtiler gösterir. Bu hastalıkta, boğazda kırmızı, kaygan ve şişkin dokunun üzerinde beyaz ve kabuksu lekeler çıkar. Servikal lenf düğümü’nde de şişmeler gözlenebilir. Kaynak: Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir