Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ankara’ya gitmek

Rüyada Ankara’ya gitmek neye çıkar?

Merhabalar, rüyamda Ankara‘ya gitmişim, orada bir tanıdığımız var gerçekte de zaten ve çok güzel yüksek bir katta evleri var ve pencereden bakınca tuhaf ama deniz var, suyu o kadar güzel ki seyrediyorum hayran kalıyorum, denizin güzelliği büyülüyor beni, derken annemle birlikte dışarı çıkmışız, elimde bir şemsiye var açık ama yağmur yok, annemle ikimiz aynı şemsiyenin altında yürüyoruz. Bu rüyam ne anlama geliyor acaba? yorumlarsanız sevinirim, teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Rüyada Ankara’ya gittiğini görmek yorumu

Dilek selam, bilindiği üzere Ankara ülkemizin başkentidir ve devlet işlerinin merkezi bu ilimizdir. Rüyada Ankara’yı görmek rüyayı gören kişinin devletle bir işi olduğunu gösterir. Bu devlette resmi görev alma isteği, tayin konusu, devlette ilgili bir sorunun çözümü şeklinde olabilir. Rüyada Ankara’ya gitmek ise rüya sahibinin devletle ilgili bu işi hakkında bir adım attığını ya da adım atması gerektiğini ifade eder, rüyada gelişen olaylar bu konunun sonucu hakkında bilgi verir. Siz Ankara’da bir tanıdığınız ile bir araya geliyorsunuz ve onun evinden baktığınızda

Ankara’da deniz olduğunu görüyorsunuz ki aslında yok! Bu durum değer verdiğinizi biri / birileri ile bir araya gelerek beklentileriniz hakkında görüşme yapacağınızı ve bunun sonunda siiz şok edici, şaşırtıcı bir sonuç alacağınızı ifade etmektedir.

Yağmursuz havada elinde açık şemsiye ile dolaşmak ise rüya sahibinin sahip olduğu üstün değerlerin farkında olmadığını, gerçekte güven içinde olmasına karşın kendisini emniyetsiz hissettiğine yorulur, bakınız şemsiye görmek rüya yorumu sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir