Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Anket Görmek

Rüyada ankete katılmak neye işarettir?

Sürekli anlamlı rüyalar görüyorum ve rüyalarımın yarısı çıkıyor, dün gece önce bir caddede anketçi birini gördüm benimle anket yaptı ama ne içindi hatırlamıyorum, sonra bir arkadaşımın aniden vefat ettiğini gördüm ve en sonunda benim kansere yakalandığımı ve öleceğimi gördüm. Sizce bunun anlamı nedir?

Birkaç kere hiç tanımadığım görmediğim bilmediğim dedemi rüyamda gördüm, kendisi ben doğmadan vefat etmişti, rüyama geldi ve tüm ailemize bunları söyledi “dünyanın rengine kanmayın, dünyaya ayak uydurmayın”. Bu rüyadan kısa bir süre sonra bizim aile hiç yoktan birbirine girdi.
Nasıl yorumlanmalı bu rüyalar? 21 yaşındayım öğrenciyim ve bekarım, Hollanda da yaşıyorum.

Rüyada anket görmek tabiri

Sema merhaba,

Rüyada anket görmek gerçek yaşamda yeteneklerini değerlendirmek ve bir durumu sonuca ulaştırmak için çalışıyor olduğunuzu gösterir. Rüyada ankete katılmak, ankete katıldığını görmek hedeflerinize ulaşmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı belirlemeniz gerektiğini ifade eder

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek veya duymak, uzun ömürlü olunacağına işarettir. Bu rüya kimi toplumlarda arkadaşın ölüm haberini almak olarak ta açıklanmakta ancak batı dünyası buna katılmamaktadır.

Rüyada kansere yakalandığını görmek umutsuzluğa, kedere, kendine acımaya ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Rüyada anket hakkında diğer yorumlar

Rüyada anket yapmak, anket yaptığını görmek yaşamınızda kimi soruların cevabını halen bulamadığınızı işaret eder. Rüyada anket sonucu görmek yaşamınızda hangi olayların sizi en çok etkileyeceğini bilmeniz ve ona göre davranmanız gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir