Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Anketçi Görmek

Rüyada anketçi görmek neye işarettir?

Selamlar, Rüyamda bir öğretmen arkadaşımın (tanımadığım biri, yüzünü hatırlamıyorum) sayesinde bir volkswagen ama çok güzel ve değişik bir model araba aldığımı görüyorum. Arabaya hayran kalıyorum hemen biniyorum o sıra yanımda biri daha oturuyor, sarışın yakışıklı bir çocuk, “ben o arkadaşın personeliyim, anket yapıyorum” diyor, heyecanlanıyorum, hızlı kullanıyorum arabayı.

Frene basamıyor muşum gibi ama araba çok rahat gidiyor, sıkıntı yok gibi. Lütfen söyler misiniz rüyada araba almak neye işaret eder?

Rüyada anketçi görmek yorumu

Rüyada araba almak, araç satın aldığını görmek, çok hayırlı olup, üzerinizdeki işini kaybetme, ilişkisinde başarısız olma, kimlik kaybı (kim olduğunu bilememek, hedefsizlik) gibi bir takım korku ve endişelerden uzaklaştığınızı, gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı, etrafınızın takdirini kazandığınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgelerken aynı zamanda gerçek hayatta kendini güçlü hissetmek, ayaklarının üzerinde durduğunu gösterebilmek için yorucu metodlar denediğinizi işaret etmektedir.

Rüyada anket yapan, anket düzenleyen, anketçi birini görmek Diğerleri üzerinde olumlu bir etki bırakmak istediğinizi, topluluk ya da toplum içinde bir fark yaratmak için bir arayış içinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada anket yapmak, anket yaptığını görmüş olmanız, hayatınızda bazı  soruların karşılığını henüz bulamadığınızı işaret eder. Bu rüya alternatif olarak sizin güzel ahlaka ve sağlam karaktere sahip sağlam birisi olduğunuzu temsil eder. Allah’ın katında çok güzel yer sahibi olduğunuzu ve güzel kişiliğinizle herkesin ilgisi ve teveccühünü kazanmış olduğunuzu simgeler aynı zamanda hem dünya yaşamı hem de ahiret hayatının güzel geçeceğini ifade eder. Sonuç olarak böyle bir rüya aydınlık bir gelecek, sorunlardan kurtulmak ve her anlamda hayırlı bir yaşama yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir