Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Anlaşma Görmek

Rüyada anlaşma ne demektir?

Ben şu anda evli, çalışan bir bayanım. Ancak ben dün gece rüyamda eşim ile kendimi sevgili olarak gördüm. İkimizin ailesi arasında bir anlaşma yapılmış, bu anlaşmada kız isteme, söz falan olmadan hemen kına gecesi yapılmasına karar verilmiş. Bu arada babaannem “kız istenmeden hemen kına gecesi mi olurmuş, bu nasıl adet” diyor, ben de ona “sevgili nineciğim, sen kızma bunlara, böyle anlaşmışlar ne yapalım, sen ne olur kına gecesi için güzel lokmalarından yap” diyorum o da kazan dolusu lokma yapıyor. Sonra ne oldu bilmiyorum, sadece bu kadarını hatırlıyorum.

Kimden: Seden
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 25
Medeni Durumunuz: Evli
Anahtar kelimeler: Kına Gecesi, Lokma

Rüyada anlaşma yapmak yorumu

Seden merhaba, bu hoş rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Evli birinin rüyasında kendini eşiyle sevgili olarak görmesi (arkadaş, sözlü veya nişanlı olarak da aynıdır) o kişinin evlilik yaşamında yeni bir sayfa açılacağını, bu yeni dönemde heyecan, sevinç ve mutluluklar olacağını simgeler.

Rüyada anlaşma görmek çok iyidir ve uyum, işbirliği, bir sorunun çözümü, bir sıkıntının sona ermesi ya da bir engeli aşmaya delalet eder. Rüyada anlaşmak veya anlaştığını görmek anlaşma yaptığınız kişiyle bir ortaklık veya işbirliği yapmaya, daha büyük başarılara imza atmaya ve yaşamın iyi yönde ilerlemesine yol açacak yeni gelişmeler yapamaya işaret eder. Rüyada  antlaşma, uzlaşma terimleri de benzer anlamlara gelir.

Rüyada kına gecesi görmek güncel hayatınızda yeni bir fikir, kavram, bakış açısı ya da düşünme yolu deneyerek olayları farklı değerlendireceğiniz bir döneme girdiğinizi ifade eder. Rüyada lokma görmek hayırlı bir kısmet ve bol para anlamına gelir. Rüyada lokma yapmak rüya sahibi kimsenin aile yaşantısında Allah’ın izniyle çok güzel gelişmeler yaşayacağına ve bunların neticesinde büyük mutluluklara kavuşacağına, düzgün karakterli kimseler ile arkadaş olacağına, bu sayede iş veya ticaret hayatında başarılı yerlere geleceğine alamettir. Bu konuda lokma rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir