Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Anlayış Göstermek

Rüyada anlayışlı olmak ne demek?

Kendim engelliyim. Rüyamda tekerlekli sandalyeye binmiştim. Tekerlekli sandalyeyi kullanırken önüme gelen her şeyi ayaklarımla itiyor önümü açıyordum. Çok ilginçtir herkes bana anlayışlı davranıyor, kimse kızmıyordu. Birde oğlum karlı havada spor bir araba kullanıyordu, kendisine kaza yapacağı için kızıyordum.

Sonra oğlumu cep telefonuyla aradım eve gelmesini söyledim ama o itiraz etti ve kar yağıyordu. Bu rüyama yorumlar mısınız. Teşekkür ederim.

Rüyada anlayış görmek tabiri

Mehmet merhaba, rüyada tekerlekli sandalye görmek hamd etmenin önemine işaret eder. Uyanık hayatınızda elinizdeki değerlerin kıymetini bilmek ve ona göre davranmak, şükretmeyi ihmal etmemek gerektiğine yorumlanır. Rüyada tekerlekli sandalye kullanmak veye tekerlekli sandalyede oturmak, bu rüya reel hayatta her zaman için her türlü gelişmeye karşı hazırlıklı olmak gereğine, yarının ne getireceğinin belli olmadığına tabir edilir.

Rüyada anlayış, anlayışlı olmak, anlayışlı davranmak, anlayış göstermek güzel manalar taşır. gizli konularda uzağı görmeye, kimi işlerin geleceğini görmeye, geleceği keşfetmeye, hissetmeye işaret eder. Rüyada anlayışsız olduğunu görmek rüya sahibinin etrafına karşı biraz kaba ve gaddar tutum sergilediğini gösterir, etrafında güvenilmez arkadaşları olduğuna işaret eder. Rüyada anlayışlı birilerini görmek, bu rüya sizin kendini geliştirmek, bazı konularda ilerlemek istediğinizi ve bu konularda size destek olmaya hazır insanlar olduğunu gösterir. Bununla birlikte bu rüya hakkınızda korunma ihtiyacı duyduğunuzu veya güç gereksinimi duyduğunuzu da simgeleyebilir. Feraset, ferasetli olmak terimleri de benzer manalara gelir.

Rüyada mevsiminin dışında kar yağması iyi değildir. Mevsimsiz görülen kar rüyası, ani değişiklikler nedeniyle hayatın alt üst olacağına, hastalığa, üzüntüye işarettir.  Oğlunun karlı havada spor araba kullanması onun önünde büyük engeller olduğunu ancak sabır ve çaba ile bu engelleri aşıp, yaşamını istediğini istikamette ve kontrolün kendinde olacağı şekilde devam edeceğini simgelemektedir.

Rüyada feraset, ferasetli olmak, ferasetli olduğunu, anlayışlı olduğunu görmek etrafınıza karşı biraz kabaca ve gaddarca bir tutum sergilediğinizi gösterir, etrafınızda güvenilir olmayan arkadaşlarınız olduğunu da size belirtir. Feraset nedir? Anlayış, seziş, sezgi, Bir olay ya da durumu geniş kapsamlı ve derinliğine kavrama yeteneği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir