Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Anlayışsız Görmek

Rüyada anlayışsız birilerini görmek neye çıkar?

Rüyamda bizim evin bahçesinde bir tane çokta büyük olmayan bir aslan yavrusu gördüm, rüyada yavru aslan ile oynuyordum, onu seviyordum. Sonra beni sırtına alıyor ve koşmaya başlıyor, o kadar hızlı koşuyor ki “ben artık üzerinden insem diye düşünüyorum” daha sonra bu engel atlamaya yöneliyor, ben hemen aşağıya iniyorum ve aslan yavrusu demir engelin arasından geçerken kafasını vurup yere yığılıyor, arkasından geri kalkıp yanıma geliyor, arkasında da bir tane sırtlan ve 2 tane gergedan ile beraber geliyorlar.

Gergedanlar bana saldırmak istiyorlar, ben ağaç parçasıyla kendimi savunuyorum, arkadan bir arkadaş gelip beni koruyor, sonra ben uzağa bir ağaç parçası fırlatıyorum, hepsi peşinden koşuyor, bende koşarak uzaklaşıyorum, eve doğru gidiyorum, sonra aslana sesleniyorum koşa koşa geliyor. O arada 3 tane zenci beliriyor, birinin ellerinde levye var, birinde sopa, “biz bu aslanı döveceğiz, bu mahalleden atacağız” diyorlar. Korkuyorum, ortadaki adam biraz ılımlı “neden böyle anlayışsız davranıyorsunuz, bakın kimseye bir zarar var mı? neden böyle yapıyorsunuz” diyorum ve ben ikna onları ediyorum sonra gülüyorlar beraber yürüyoruz eve doğru orada uyandım. Bunun manası nedir

Rüyada anlayışsız birilerini görmek yorumu

Rüyada yavru aslan, aslan yavrusu görmek gerçek hayatınızda kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini, kendinize güvenmek için yeterli gücünüz ve özellikleriniz olduğunu simgeler. Rüyada aslan yavrusu ile oynadığını görmek zaten güçlü dostlarınız olduğunu, onların her zaman yanınızda olduğunu unutmamanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada sırtlan görmek üzerinizdeki sorumluluklarınız karşısında kendinizi çaresiz hissettiğinizi göstermektedir. Birinin size çok fazla güvendiğini, sizin bu güvene layık olmak için aşırı gayret sarf ettiğinizi ancak kendinizi fazla yıprattığını işaret eder.

Rüyada gergedan görmek kaba, sert, anlayışsız ve acımasız bir adamla bir işe girileceğini ve bundan zarar görüleceğini ifade eder. Rüyada gergedan saldırısı, bir gergedanın size saldırdığını görmeniz, bir iş birliği, ortaklık, ya da ilişkiye başlama anında muhtemel tehlikelere karşı uyanık olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada anlayışsız olmak, anlayışsız olduğunu, anlama zorluğu çektiğini görmek rüya tabiri için lütfen bakınız rüyada bön olduğunu görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir