Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Birini Anmak

Rüyada birini andığını görmek ne demektir?

Rüyamda 3 buçuk senelik çıktığım çocuğu gördüm, 3 ay oldu ayrıyız. Rüyamda onu anıyor, yaşadığımız günleri düşünüyordum, o da kardeşime mesaj atıyordu “çok özledim” diyordu mesajda buna benzer daha bir çok şey ve sabah kalktığımda ilk işim facesine girmek oldu bilmiyorum ama duvarında yazanda şu “okunan ezanın üzerine yemin ederim ki çok seviyorum” idi.

Ben bir anlam veremedim ve çok etkilendim, sizce bir tesadüf mü bu sadece?

Rüyada birini anmak tabiri

Zeynep merhaba, bence tesadüf değil. Güçlü sevgi duygusuna sahip çifteler arasında kuvvetli bir bağ vardır. Bu bazen telepatik olaylarla açıklanmakta bazen 6. his ile ama sonuçta bu bağ var.

Lütfen öncelikle eski sevdiğini görmek rüya yorumu sayfasını dikkatle inceleyin, mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Rüyada birini anmak, bir şeyi anmak, andığını görmek andığınız kişiyi veye şeyi özlediğinizi, ona olan özleminizi ve yakın zamanda onunla bir araya geleceğinizi veya onunla ilgili anıları yeniden hissedeceğinizi simgeler.

Rüyada mesaj görmek gelen mesaj, giden mesaj durumuna göre açıklanır. Rüyada mesaj almak, mesaj geldiğini görmek hayatınızda yapacağınız değişikliklere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir