Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Anne Bebek Süt Görmek

Rüyada anne bebek süt görmek neye işarettir?

Merhabalar ben 25 yaşında bir erkeğim sağlıkçıyım, bekarım. Rüyamda güzel balık etli bir kadının kucağında bir erkek bebek gördüm tombuldu. Kadın ve bebek çok güzellerdi, ikisi de hafif esmer siyah saçlıydı, ardından bebek azını açtı ve 2 süt dişi , süt tortuları vardı ağzında. Sonra da aşağıya bakınca bebeğin ellerini gördüm. Tüm tırnakları uzundu ( hafif uzun ) ama sol el orta parmağının tırnağı kesilmişti. 15 gün sonra bir memeden süt akışını gördüm ve 15 gün sonra tekrar süt akışını gördüm sadece meme vardı başka bir şey yoktu. bana rüyamın anlamını söylerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim sag olun.

Rüyada anne bebek süt görmek neye yorulur?

Anne görmek hakkında detaylı bilgi rüyada anne görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada bebek görmek hayatta yeni başlangıcı, hayatın bir yönü ya da kendi içinizde uygulanması gereken değişikliği önerebilir, değiştirilmesi gerektiğini gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyada süt görmek tüm toplumlarda genel olarak anne içgüdüleri ve annelik sevgisi ifade eder.

“Rüyada Anne Bebek Süt Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda kuzenimin 2 aylık bebeğinin süt dişleri çıkmıştı üstte 4 ön, 4 alt diş çıkmıştı..çok güzellerde parıl parıl parlıyordu ve kocaman olmuşlardı. Anlamını çok merak ediyorum. yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada annemi ve kucağımda bebek, birde otların içinde yılan gordum. Annem o yılanı elıne aldı ve attı, bebek de ona dokunmak ıstedı bende ayağımla onu teptim ve rüyadan uyandım. 31, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Murat merhaba,
Rüyada annenizi görmeniz doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Kucağınızdaki bebek ise içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterirken otların arasındaki yılan ise gizli korkularınızı temsil etmektedir.
Sonuç olarak; sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilerek, içinizdeki gizli korkulardan kurtulmanız ve daha mutlu, daha huzurlu günlere kavuşmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir