Rüyada Annenin Çocuğunu Hamile Görmesi

Rüyada annenin çocuğunu hamile görmesi neye işarettir?

Merhaba, ben bir bayanım ve 21 yaşındayım kuaförüm ve Bekarım.  Annem dün gece beni hamile olarak görmüş, bana da bugün öğlen bundan bahsetti fazla bilmiyorum anlatmadı ama bunu anlamı sizce ne olabilir?

İnternette çoğu şeyi gördüm ama orada anne kızını hamile görürse diye bir etikete rastlamadım, bunun anlamı ne olabilir? şimdiden teşekkürler.

Rüyada annenin kızının hamile olduğunu görmesi nasıl yorumlanır?

Rüyada hamilelik değişim, dönüşüm, yeni başlangıçlar yeni bir hayat, yeni bir can sembolüdür. Annenizin rüyası, onun sizin hakkınızda beklentileri konusunda ipucu vermektedir. Annenizin bu beklentileri belki sizin evlenip yuvanızı kurmanız, çocuk sahibi olmanız belki işinizde belkide yaşam tarzınızda değişilik olabilir.,

Gerçek yaşamda anneniz duygularını size tam açamıyor olabilir belki o açmayı deniyor siz dinlemiyorsunuz. Annenizi dinlediğinizde sizin hakkınızda beklentilerini açıklayacaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Etiketler:

“Rüyada Annenin Çocuğunu Hamile Görmesi” hakkında 3 yorum

  1. betül alıcı

    ben 6 aylık evliyim. dün teyzem rüyasın annemi ve beni 6 aylık hamile görmüş. bunun tabirini araştırdım fakat genellikle kendini hamile görmek tabiri ile karşılaştım. bunun yorumu nedir acaba? teşekkür ederim.

  2. Selamlar. benim 11 yaşında bir oğlum var. ruyamda onu hamile görüyorum. Cenini Muayene ediyorum almami istediği icin . görüyorum da cenini ama alamıyorum. neye yorumlanabilir acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir