Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Anne Olduğunu Görmek

Rüyada anne olmak ne demek?

Rüyada anne olduğunu görmekMerhaba. Ben bekar bir bayanım, rüyamda bir kız bebeğimin olduğunu gördüm, ömrümde öyle bir tatlı, güzel bir bebek görmedim, üstünde pembe renkte bir tulum vardı ve ben sevinçten ağlıyordum. “Rabbim bunu bana nasip ettiğin için sana şükürler olsun” diyerek ağlıyordum.

Sonra bebeği emzirdiğimi gördüm yalnız süt görmedim. Ablam çocuğunu dünyaya getirip emzirdiğinde azda olsa bir acı hissettiğini ama o acının çok tatlı bir acı olduğunu söylemişti, rüyamda bende bebeği emzirdiğimde öğle bir tatlı acı hissettim, sonra bebeğimin kaybolduğunu ve yemyeşil bir alanda panikle annem ve abimle arıyordum ve yine “Allah’ım onu bana nasip ettin sana şükürler olsun ne olur onu benden alma” diyerek ağlıyordum ve bir yandan da arıyordum, bulamadım ve o yemyeşil alanda sağ sola koşarken birden uyandım.

Bebeği bulamadım, bu rüyadan çok etkilendim, uyandığımda gözlerimde yaş vardı ve göğsümde hafif bir sızı. Ne anlam taşıdığını öğrenmek istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada anne olduğunu görmek yorumu

Rüyada anne olmak, anne olacağını veya anne olduğunu görmek gerçek yaşamınızda çok güzel gelişmeler olacağını, yeni bir projeye başlayacağınızı ya da yeni planlarınızı uygulamaya koyacağınızı işaret eder.

Gerçek yaşamında anne olan birinin rüyada kendini anne olarak görmesi yakın bir sürede katılacağınız bir aile toplantısını veya yeni bir yaşam evresine girişi, ailenizde önemli güzel değişimler olacağını simgeler.

Rüyada bir erkeğin kendini anne olarak veya anne olduğunu görmesi gerçek hayatınızda atmak istediğiniz bir adım, başlayacağınız yeni proje ya da katılacağınız bir toplantıya katılıp katılmama konularında tereddütle içinde olduğunuzu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Anne Olduğunu Görmek” için 12 yanıt

Rüyada erkek bebek dünyaya getirdiğini görmek
Ben bir kız çocuk annesi, evli bir bayanım. Rüyamda bütün dişleri çıkmış olan bir erkek bebek dünyaya getiriyorum. Bebek sürekli gülüyor. Bu rüya beni çok etkiledi ne anlama geldiğini merak ediyorum.

Erkek çocuk doğurmak, Rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, sevinir, hasta ise şifaya kavuşur.

Rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek
Ben şuan 1 yıllık evliyim ve 3 aylık hamileyim ve her rüya gördüğümde erkek çocuğum oluyor.
Bir rüya beni çok etkiledi ama manasını bulamadım. Rüyamda ben ultrasonumu kendim yapıyordum ve çıplak gözle çocuğumu görüyordum. Çok güzel Allahım hiç böyle güzel erkek çocuk görmemiştim. Yorumlarsanız sevinirim, rüyada erkek bebek görmek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada erkek bebek görmek iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir.
Lütfen hamile sayfasını inceleyiniz.

Rüyada kız bebeği olduğunu görmek
Rüyamda sıklıkla hamile olduğumu veya bebek düşürdüğümü ya da kız çocuğumun olduğunu görüyorum. Bekarım, daha yeni uyandım ve rüyamda çok güzel bir kız çocuğum vardı, beyaz tenli mavi gözlü şirin mi şirin kucağımdaydı ve babasına uzatıyordum. Ona verdikten sonra ten rengi koyulaştı ve buğday tenli gibi bir şey oldu, böyle sarı renk desem değil kahve desem değil değişikti. Dediğim gibi ben bekarım bunun anlamı nedir yorumlayabilir misiniz?

Meryem merhaba,
Aynı şeyleri tekrar tekrar yazarak sitede mesaj kalabalığı yaratmak istemiyorum. lütfen hamile ve düşük yapmak sayfalarını inceleyin. hamilelik, bebek düşürmek.

Rüyada bebek doğurmak, kız bebeği olduğunu, kız çocuk doğurduğunu görmek, kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer.

Merhaba ben 19 yaşındayım rüyamda üç yaşında bir erkek çocuğumun olduğunu gördüm ona bakıyordum çok,iyi anlaşıyorduk bana annem diyordu onu hep gezdiriyordum sizce 19 yaşında bir bekar kızın rüyasında erkek çocuğunun olmasını görmesi ne demek ?

Merhaba kız kardeşim daha 3 hafta önce evlendi Rüyamda kız kardeşimi anne olarak gördüm nr anlama geliyor acaba?

8 aylık evliyim. Bu aralar sıklıkla ilk önce ikiz kız bebek sahibi, daha sonra ikiz erkek bebek sahibi, bu gecede kız çocuğumun olduğunu gördüm. Doğum yapmışım ama hatırlamıyorum. Nasıl olur neden hatırlamıyorum dedım. Yorumlarsanız sevinirim.

Yasemin selam, gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda bebek sahibi olmayı kafanıza çok taktığının yansıması olabilir ya da hayatınızda bir dönüm noktasını, yeni bir başlangıcı işaret edebilir.

Selam bende 19 yaşında bekar bir kızım, rüyamda kucağımda çok tatlı bir kız bebeğimin olduğunu gördüm, o kadar huzurluydu ki sürekli gülüyordu. Sonra bir ara o kayboldu, nasıl ağladığımı anlatamam. Kendimi hiç böyle hissetmemiştim çok değişik bir acıydı. Ama sonra bulduk bulduktan sonraki mutluluğum çok farklıydı hatta ismini de Berrak koymuştum. Ama rüyamda çok yemek yiyordum, devamlı canım bir şeyler yemek istiyordu sonrası yok uyandım, acaba ne ablama geliyor? biliyorsanız lütfen açıklar mısınız?

Selâm aleyküm, Ben beş aylık evliyim dün gece ölen annem bana çocuğun olacak müjdesini aldım. Ve çok istiyorum anne olmayı bu rüyanın hikmeti ne? Hayırlı cumalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir