Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Anne, Ölen Yenge, Teyze Kızını Görmek

Rüyada anne, ölen yenge, teyze kızını görmek neye işarettir?

Rüyamda annemi, ölen yengemi, teyzemin kızını ve diğer akrabalarımı gördüm. Bir oda dolusu akrabam ile birlikte odada oturuyorduk. Ancak net olarak yengemi ve teyzemin kızını gördüm. Annem beyaz dişlerini göstererek gülüyordu. Sonra ben onları uğurlamak için kapıya çıktım. Ölen yengem boynuma sarıldı sarılırken kolumu da ısırdı. Teyzemin kızı da boynuma uzun uzun sarıldı boynumu öptü. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada anne, ölen yenge, teyze kızını görmek yorumu

Rüyada ölü görmek, sevilen birinin geleceğini haber verir. Ölü diri getirir. Rüyada ölü bir kimseyle konuşmak uzun ömre işarettir. Anne görmek sevinç dünyanın şerefi, en hayırlı murat, vatan anlamlarına gelir. Annenizi rüyada görmek, doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Anneler bizi doyurur, büyütür, korur, bize rehberlik edip bizlere hayat verirler. Bazı insanlar halen kendilerini annelerinin bir parçası (ana kuzusu) olarak görürler ve kendi öz benliklerini bulmaya ve kişiliklerini geliştirmeye çabalarlar. Rüyada teyze kızı görmek aile özelliklerini ve değerlerini temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Anne, Ölen Yenge, Teyze Kızını Görmek” için 3 yanıt

rüyamda bir toplum gördüm 4 tane kadın ölmüştü sonra anneme baktım orada yoktu ve ölenlerin içindeydi ben ağladım ve diğer kadınlara ambulans çağırın yoksa bende sizin kafanızı keserim dedim ama annem öldü (Allah korusun) buna benzer birde annemin beyaz bir kıyafet giydiğini ve ölü olduğunu gördüm ben başında ağlıyordum
fütfen bu mesajı okuyun ve bana yardım edin geceleri uyuyamıyorum ammemi oyle görmemek için.

Rüyamda teyzem ve kızıyla otururken (kız sevdiğim olur) 3 yabancı erkek evin kapisina geldi bir şeyler konustular. sonra ben yanlarına gittiğimde kaba şekilde kıza sarkmaya başladılar. sonra aramızda kavga başladı. ben beylik tabancami cekip birini yere yatirdim sonra silahı atesledim fakat tutukluk yaptı. daha sonra onun elinden bıçağı aldım diğerlerini de etkisiz hale getirdim. ilk dövüştugum kişiden itibaren tek tek bunları bicakla yaralamaya başladım. ilk vurduğum kişi bana hakaret ve küfürler edip beni öldüreceğini söyledi. ben de onu öldürdüm. keskin ve büyük bir alet bulup 3 e ayirdim. tam bu esnada tanımadığım bi amca geldi yanımıza yaşlı idi. sonra uyandım. kafam çok karisti ne anlama geldiği hakkında yorumunuzu bekliyorum

Ben rüyamda. Bir yolda yürüyorum. Yanımda teyze kızı da varmış. Yürürken bir bakıyorum. İleride bir çeşme. Ağaçların altında çeşmeden akan su çok berrakmış. Eğiliyorum. Avuçlarımla su içiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir