Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Annem Rüyada Asker Kardeşimi Görmüş

Annem rüyada asker kardeşimi görmüş bu ne demek?

Annem rüyasında askerde olan kardeşimi görmüş, kardeşim asteğmen olarak yapıyor askerliğini çok uzak bir yerde imiş “anne ben çok uzaktayım” diye telefonda konuşmuş “bana yardım et” diyormuş maddi olarak sıkışıkmış öyle söylemiş. yorumlayabilir misiniz?

Rüya yorumu

Gökhan selam, bu rüya annenizin rüyasıdır ve iki açıdan ele alınır. Birincisi oğlunu görmek olup, ikincisi onun asker olmasıdır. Rüyada oğlunu görmek rüyayı gören kişi için servet sahibi olmak, zenginliğe kavuşmak manası taşırken aynı zamanda maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanacağını simgeler. Rüyada oğlunun asker olduğunu, askere gittiğini görmek onun yeni bir işe gireceğini veya kazancında artış olacağını ve bunun sizi de olumlu etkileyeceğini haber verir. Rüyada askerdeki yakınını iyi ve sağlıklı görmek ondan iyi haber alacağınıza, hasta veya yorgun olduğunu görmek onun sizden haber beklediğine işarettir.

Rüyada yardım iş hayatındaki sorunların bitmesine başarı ve yükselmek anlamlarına gelir. Buradan ağabeyinizin rahat olduğu söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir