Rüyada Anneannenin Vurulduğunu Görmek

Rüyada anneannenin vurulması neye işarettir?

Rüyamda evimizin önünde anneannemin polisler tarafından vurulduğunu ve öldüğünü görüyorum. Hemen aşağı inip anneannemi görmek, öpmek istiyorum fakat ceset torbasına koymuşlardı. Israr ediyorum, ağlıyorum, çıkarıyorlar, son kez öpüyorum ve ölmediğini anlıyoruz. Polisler beni geri çekip defalarca anneanneme ateş ediyorlar, her yerine kurşun isabet ediyo. Öldüğünü sanıyoruz ama gözlerini yumduktan birkaç saniye sonra geri açıyor gözlerini ve nefes alıyor.

Bu durum bir iki kere tekrarlıyor. Herkes şaşırıyor ölmesi lazım diye ben polislerden birine yalvarıyorum hastaneye gidelim diye o kabul ediyor, anneannemi kucaklayıp hastaneye gidiyoruz. Aradan yıllar geçiyor ve anneannem evde ve sağlıklı.

Rüyamda da kendimi anneannemi hastaneye götüren polisle beraber olurken görüyorum. Bir arkadaşım geliyor ve eski erkek arkadaşınla 4 yıl sevgili oldun nasıl sildin onu diyor ve bende bak bununla da 4 yıl oldu o çocukla 4 sene önce bitirdik artık bu var diyorum ve uyanıyorum. Normal hayatta 4 yıldır bir sevgilim var ve şu an askerde.

Rüyada anneannenin vurulduğunu görmek tabiri

Rüyanız şu anda uyanık hayatınızda umutsuzluğun hakim olduğu, negatif duyguların ağır bastığı bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunuzu, geçmişi unutup geleceğe bakmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada anneanneyi görmek karakter, beslenme, sığınma, çözülemeyen sorunlar anlamlarını simgeler. Zihninizi meşgul eden olayları, Bununla başa çıkma yolları aradığınızı, Çözülemeyen sorunlara işarettir.

Rüyada anneannenin vurulduğunu görmek güzel gelişmeler sonucu anneannenin üzerindeki kötü enerjinin gideceğini simgelerken onun ölmesi uzun ömürlü olacağını temsil eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir