Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Anne Hakkında Rüyalar Görmek

Rüyada anne hakkında rüyalar görmek neye işarettir?

Kısa bir sure önce annemi kaybettim. 2 ay önce annemi kaybettim o gunden beri devamli annem hakkında rüyalar görmekteyim. Ruyamin birinde annemi kucakliyorum, gerçek bir kucaklama, ona seni çok ozledim anne, seni gerçekten gormem lazim dedim, oda bana ;Biliyorum yavrum bende seni çok ozledim, ama ben simdi cennetteyim, sanki onunla gerçekten birlikte olduk, o kadar gercekci bir rüya ki anlatamam.

Ruyalarimin çoğunda annenim hayatta olmadığını biliyorum, yani annemin vefat ettiginin farkindayim ama bazen onun olduğunu unutuyorum ve yaşadığını saniyorum, onunla birlikte alisverise gidiyoruz ve günlük konusmalar yapiyoruz. Ruyalarim acaba bir mana tasiyormu, annemi çok ozledim, bana yardım edebilirmisiniz ? saygilarimla. Bahadir, Bakirkoy-Ist. Rüya temaları : anneyi kaybetmek, ölü anneyi kucaklamak, anneyi özlemek, anneyi cennette, annenin yaşadığını, annenin vefat ettiğini, anneyle alışverişe gitmek.

Rüyada annem hakkında rüyalar

Sevgili annenize yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Bildiğiniz gibi insanlar kaybettikleri sevdiklerini sık sık rüyalarında görürler. Muhakkak ki onlar bizi rüyamızda ziyaret ederler, bilhassa manevi yönden hazır olduğumuz dönemlerde. Eğer rüyanızı çok iyi hatırlıyorsanız ve rüyada diğer başka tuhaf şeyler görmemişseniz bu demektir ki o kaybettiğiniz kişi kesin rüyada sizi ziyaret etmiştir, eğer arzu ederseniz uykuya dalmadan önce meleklere dua ediniz, onlarda kaybettiğiniz kişiyi rüyanızda size getirir.

Onlarda size ruyanızda sizi rahatlatmak icin size tavsiyelerde bulunurlar, yani beni merak etme yavrum, ben cok iyiyim, bak simdi gordugun gibi!

Benim ninem beni kucakladı ve bana “niye aglıyorsun yavrum?” dedi. Bende ona “ninecigim sana ölmeden once bir gule gule bile diyemedim, seni kucaklayamadım bile, bunun icin aglıyorum” dedim. Bunu ona soyleyince uyku sonrasıi kendimi cok super hissediyorum, hic sucluluk hissine kapılmıyorum. Ninemi ruyada kucaklamak beni cok sevindirir ve guc verir, bana bu super bir enerji kaynagı oluyor. Şurası bir gercek ki, kaybettigimiz bazı insanların ruhları bizi ruyamızda ziyaret ederler, bazen onlarda bizi dusunurler, bazende her ikimizde aynı anda birbirimizi düşünür ve anarız. Kaybınız icin cok uzgunum. Hoşçakalın.

“Rüyada Anne Hakkında Rüyalar Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir