Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Annemi Hasta Gördüm

Rüyada annemi hasta gördüm bu ne demek?

Rüyamda Annemi hasta gördüm. Rüyamda annem hastalanmış, etrafı kalabalık yatıyor. Üzerinde beyaz çiçekli pijama, annemi 2 sefer öldü zannediyorlar ve bize söylüyorlar, sonra yeniden canlanıyor hareket ediyor. En sonunda yine öldü diyorlar, kalabalık yine annem çok yüksek bir divan ya da yatakta sanırım omuzlanmış götürmeye hazırlanıyorlar, tam o sırada annem yeniden hareket edip ayaklanıyor.

Anne diye bağırıyorum, sanki herkes öldüğünü kabul eder gibi “baksanıza” diyorum, ayaklandı ve oradan düşecek diye korkuyorum. Sonrada uyandım. Rüya içinde rüya kız kardeşim de kocasıyla tartışıyordu. Annem sağ ve herhangi bir hastalığı yok. Hatta evde bu rüyayı görebileceğim bir sorun da yok ve çokta iyi uyumuştum, neden böyle bir rüya gördüm bilmiyorum. Rüyada annenin hasta olduğunu görmek neye çıkar?

Rüyada annenin hasta olduğunu görmek tabiri

Rüyada anneyi görmek hakkındaki detaylı rüya açıklaması anne rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır. Anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annemi Hasta Gördüm” için 3 yanıt

rüyada kardeşim yatıyor. annemde diğer tarafta yatıyor, başı ağrıyor ve ben kapıyı açıyorum, annemin kavgalı olduğu yengem gelip öpüyor “nasılsın canım” diyor, anneme ve sonra annem tip tip yengeme bakıyor, lütfen açıklayın

Merhaba, rüyamda yazlık evimize gidiyorum. Yolda,20-25 yaşlarında bir erkek benden iş istiyor; bende iş yok belediyeye başvur diyorum. O da bana belediyede iş yok diyor, bende burada belediyeden başka devlet kurumu yok ki diyerek devam edip yazlık eve geliyorum. Eve yaklaşırken annemle babamı mutfakta görüyorum el sallıyorum. Onlar da bana el sallıyorlar. Bu arada babamı dört yıl önce kaybettim, annem sağ. Eve balkondaki kapıdan giriyorum. Ancak,balkonun eski hali olan tahta balkonumuzu görüyorum tahtaları alınmış durumda. Salona giriş kapısının kilidinin kırık olduğunu ve kapıya bir tahta konduğunu görüyorum. Tahtayı ittirerek içeri giriyorum. Kapıya ne oldu diyorum, babam komşu yaptıracak diye cevap veriyor. Bu arada babamın orta parmağı sarılı, kırıldı diye cevap veriyor ve yatak odasına geçiyor hoşgeldin diyerek. Sonra ben odama geçiyorum. Eşimi telefonla ararken komşular eve geliyor. Ellerinde çay, kahve,kurabiye vb içecek ve yiyecekler var. Bir kişi doktormuş anneme ilaçlarını içiyor musun diye soruyor. Eşimle telefonda konuşmaya devam devam ediyorum ve evin içinde dolaşıyorum. Mutfağa geçiyorum. Telefonu kapatıyorum. Annem de salonda koltukta uzanmış durumda yarı uyur vaziyette karnını tutuyor. İnliyor. Hasta mısın diye soruyorum. Rüyam burada bitiyor. Rüyayı yorumlayıp, aydınlatırsanız sevinirim.
Babamı dört yıl önce kaybettim. Annem sağ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir