Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Annemin Öldüğünü Gördüm

Rüyada annemin öldüğünü gördüm bu neye işarettir?

Her zaman net hatırlanmaz rüyalar. Bu sefer çok büyük bir etki ile uyandım. Rüyamda önce geceydi. Yabancı bir yerdeydik sanki ben tek başıma gezintiye çıkmışım. Deniz kenarına gidiyorum Ve bir tahta parçası kadar küçük bir şeye oturuyorum, denizde süzülürken kafamı kaldırıp yıldızlara bakıyorum. Sonra düşmeyeyim diye ipe tutunuyorum. Deniz karanlık ve çok durgun, yumuşacık.

Sonra kendimi kötü pis bir pansiyonda buluyorum. Gündüz olmuş. Annem yatakları yapıyor ama bir mutsuzluk bir suskunluk var yüzünde. Yatağı bir kaldırıyor ki altı su içinde. Gidip görevli çağırıyor. Ben kızıyorum bu duruma. “Bu ne rezalet” diyorum. Görevliler geliyor. Bir bahane ediyorlar özür diliyorlar yatağı değiştirmeye başlarlarken annem odada bir ranzanın üstünden bayılarak düşüyor. Tutmaya çalışıyorum ama sağ elimde bir şey var sol elimle de tutamıyorum yere çakılıyor. Eyvah kemiklerini kırmış olabilir diyorum. Ama ölmüş. Rüyamda çok ağlıyorum. Ağlarken uyanıyorum. Gönderen Sire.

Rüyada annenin öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanın sağlıklı açıklaması için kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz. Yaşınız, medeni durum, iş durumu, ruh hali?

Rüyanızda kimi anlaşılmayan ancak rüya için önemli noktalar var.
1. yabancı yerde kimlerle birlikteydiniz? Arkadaş, eş, dost, akraba ?
2. oturduğunuz tahta parçası denizin içinde miydi?
3. denizde süzülürken tutunduğunuz ip nereden geldi, ip nereye bağlı?
4. gerçek hayatta anneniz hayatta mı?

Lütfen bunları aşağıdaki yorum kısmına yazarak bildiriniz.

Rüyanın unsurları : gezintiye çıkmak, deniz kenarı, tahta parçası, yıldızlara bakmak, ipe tutunduğunu, karanlık deniz, durgun deniz, pis pansiyon, yatak yapmak, annesini, yatak değiştirmek, bayılan birini, annenin bayıldığını, annenizin öldüğünü görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annemin Öldüğünü Gördüm” için 6 yanıt

Yaşım 29 , Evliyim , Şu anda çalışmıyorum , Tabi çalışmamak sıkılmama sebep oluyor. Bir programım var ondan sonra işe girmeyi planlıyorum.
Rüya için gerekli gördüğünüz cevaplar ;
1. Deniz kenarında yanımda kimse yoktu.Yalnızdım. Ama ileride piknik bankı gibi bir banka tanımadığım birileri vardı.
2. Tahta parçası denizin içinde idi
3. ve ip bir taşa ve oturduğum tahtaya bağlı idi.Kısa bir ipti.Kafamı kaldırıp şöyle bir döndüm suyun içinde yıldızların dönüşünü seyretmek ve haz almak için.Ama dengem bozuldu doğal olarak bir yere tutunmadığım için tahtaya bağlı ipi tutup dengemi sağladım.
4. Evet annem hayatta .
Birde galiba ıslanıyorum. Çünkü bir şey istiyorum üstümü örtmek için. Bir battaniye getiriyorlar ( Bu arada nerde olduğumu bilmiyorum otelle arada bi sahne ) Ama kirli olabileceğini düşünüyorum ve kılıf geçirmelerini istiyorum. Kılıflı üzerime alırken otel kısmına geçiyor rüyam.
İlginiz için teşekkürler.

Rüyanızın ilk kısmı yani denizde olduğunuz bölüm, gerçek yaşamınızda huzur, rahatlık, ferahlık aradığınızı ancak sürekli sorunlarla karşılaştığınızı, tutunacak bir şey, destek alacak bir şey ihtiyacınızı simgelemektedir.

Rüyanın annenizin öldüğü ikinci kısmı ise, reel hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlardan annenizi sorumlu tuttuğunuzu, onun sebep olduğunu düşündüğünüzü ifade etmektedir.

Rüyanın en önemli mesaj ise, sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bilip, başkalarını suçlamayı bir kenara bırakıp, sonradan üzüleceğiniz davranış ve düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini ifade etmesidir.

Hoşçakalın.

Annem gercek hayatta yasiyor ben ruyamda annemin oldugunu goruyordum cok agliyordum hatta kalktigimda yastigim islakti kalktigimda bile agliyordum cok korktum ben annemi cok sevdigimdenmi boyle gordum lutfen bana cevap verin tesekkurler

Rüyada annemin öldüğünü gördüm çok ağlıyordum.Çok korktum. Bunun manası neye işaret acaba?

Hayatımda en önem verdiğim insanın öldüğünü görmek gördüğüm en kötü kabustu galiba. Ağlayarak uyandım ve suan hala ağlıyorum zaten ayda bir görüşüyoruz çok kötüydü anneme bisey olursa ben dayanır mıyım bilemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir