Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Annenin Adam Öldürdüğünü Görmek

Rüyada annenin adam öldürmesi neye işarettir?

Merhaba, Allah hayırlara getirsin, annem bir adamı öldürmüş, eski oturduğumuz eve götürmüşüz adamı, o evin altına gömmek için ama çok korkuyorum. Rüyamda annemi polisler götürmesin, duyulmasın, ama o kadar karışık ki ne yaptığımızın bile farkında değiliz. Çok garip anlamlandıramadığım korktuğum bir rüya açıklarsanız sevinirim. İpuçları: anne, adam öldürmek, eski evini, ölü gömmek, polisler, cinayet.

Rüyada annenin adam öldürdüğünü görmek tabiri

Rüyanız hiç korkulacak, endişe edecek şeyler söylememektedir. Anneniz rüyada cesedi parçalamadığına göre bunun yorumu annenizin size önemli bir yardımda bulunacağı, hayatınızı iyi yönde etkileyeceğidir. Bu destek maddi anlamda da olabilir manevi de. Diyeceksiniz ki anneler çocuklarına elbette yardım eder. Ancak burada anılan sıradan bir yardım veya destek değil, hayatınızın akışını değiştirecek bir destektir. Hoşça kalın.

“Rüyada Annenin Adam Öldürdüğünü Görmek” için 2 yanıt

bende çok korkunç bir rüya gördüm. Annem bir adamı yıllar önce öldürmüş ve adamı evimizde kanepenin arkasına saklamış. O adamın orada olduğunu duyunca annemi ona çaktırmadan evden uzaklaştırmışız. Ben çığlıklar içinde ağlıyorum ve babama yalvarıyorum gitmemiz için ve elime de az bir şey kan bulaşmıştı, koyu kan. Sonra o evden çıktıktan sonra, anneme sarılıyorum ve yalan olduğunu demesini istiyorum, ama demiyor tabi.
Çok korkunçtu, çok ağladım, ne anlama geldiğini söylerseniz çok sevinirim.

Rüyada annenin baltayla saldırdığını görmek
Rüyamda annem baltayla bana doğru geliyor, ben şaka yapıyor sanıyorum ama daha sonra iki komşumuz uyurken kafalarına baltayı fırlatıyor, öldüler sanıp kaçıyorum. Annem peşimden geliyor ve bu sefer baltayı bana fırlatıyor, balta yanıma düşüyor, alıp saklıyorum. Sonra annemi sakinleştiriyorum ama annem ne yaptığının farkında olmadığını söylüyor. Ortalık aydınlanınca komşularımız bizimle gayet normal konuşuyor ve dirildiklerini görüyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir