Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Annenin Araba Kullandığını Görmek

Rüyada annenin araba kullandığını görmek nedir?

Merhaba, ben rüyamda annemin araba kullanmasını bilmediği halde şoför yerine geçerek arabayı kullanmaya başladığını gördüm, arabayı bir süre sürdü, sonra dağ yamacına yaklaştık, oradan dağın zirvesine geldiğimiz anda ona durması gerektiğini yoksa uçuruma düşeceğimizi söyledim ve arabayı durdurdu indik. Bu neye işarettir? Rüyada annenin araba sürdüğünü görmek neye çıkar? 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu

Rüyada annenin araba kullandığını görmek tabiri

Rüyanın iki ana unsuru vardır; rüyada anneyi görmek ve ondan daha ilginç olanı rüyada annenin araba sürdüğünü görmek üstelik gerçekte araba sürmeyi bilmediği halde.

Annenizi görmeniz konusunda detaylı bilgiyi anne rüya tabiri sayfasında inceleyiniz.

Annenizin normalde araba kullanmayı bilmediği halde rüyada annenin araba sürdüğünü görmek ise iki anlam taşımaktadır. Birincisi sizin hakkınızda olup yaşamda pasif bir rol aldığını işaret eder, kendini geri plana çektiğini ve başkalarının önünüze geçmesine izin verdiğini ifade eder. Bu saygı veya güven yetersizliği yaşıyorsunuz şeklinde yorumlanır. İkincisi anneniz hakkındadır ve onun gerçek yaşamda kişiliğinin oturduğunu, hayatta ne istediğinden emin olduğunu ve hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini gösterir.

Dağ yamacına çıkması annenizin başarılarını temsil ederken uçuruma düşmemesi aynı zamanda onun dikkatli olduğunu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annenin Araba Kullandığını Görmek” için 8 yanıt

Rüyada annenin araba kullanması
Ruyamda annemin araba kullandığını gördüm fakat annem gerçek hayatta araba kullanmayı bilmiyor. Ruyada bende hemen yan koltuğunda oturuyorum, birden önümüze beyaz bir servis arabası çıkıyor, bende ona çarpmasın diye direksiyonu çevirip bir şekilde kazayı önlüyorum. Üniversitesi öğrencisiyim şu sıralar çok mutlu değilim biraz stresliyim bekarım 20 yaşındayım. Şimdiden teşekkürler.

Özlem merhaba, gördüğün rüya annenin gerçek hayatta senin de yardımlarınla önemli bir gelişim elde edeceğini ve bunun sonunda kendine güveninin artıp, kendi kararlarını daha çok kendinin vermeye başlayacağını, mutluluğunuzun daha da artacağını temsil etmektedir.

Merhaba, zor bir süreç atlatıyorum, gördüğüm rüyada annem araba kullanmasını bilmediği halde siyah ranc kullanıyordu. 2 erkek 1 erkeği kaçırmış öndeki arabada gidiyordu, bizde onları takip ediyorduk ve anneme sürekli “dikkatli ol” diyordum, derken öndeki araç soldan dar bir yere girdi bizde onları mı arıyorduk yoksa devamı ediyorduk bilmiyorum. Derken birden her yer karardı ve annem daha hızlı tehlikeli sürüyordu, korku içinde bir kaç kere “dur anne” dedim her seferinde tamam durucam merak etme dedi ve durdu. Durduğunda olduğumuz yer aydınlanmaya başladı ve 2 metre yok karşımızda aralıksız çam ağacı gibi uzun Ağaçlar vardı, annem bana tamam durdum dedi yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ben Murat rüyamda annem araba kullanıyordu. Annem araba kullanmayı bilmiyor. Ön koltukta ablam vardı. Arkada ben birikmiş paramız varmış araba alalım bu parayla diye tartışıyorduk annemle uyandım sonra psikolojim bozuk mutsuzum bu ara karamsar kötü zamanlardan geçiyorum tutamıyorum yorumu nedir

Rüyamda annem ve akrabalarımla bir yerden dönüyorduk. Normalde annem arabayı sürmez ama o kullanıyordu ve yan koltuğunda ben vardım bir türlü çıkışı bulamıyordu. Sen hep böyle yapıyosun geçen de çıkamamıştık burdan gidecez dedim. Yürüyerek böyle bi dağın tepesine kayalıklara çıktık sonra biz geçerken toprak kaydı ve ben kayalara tutmaya çalıştım ama denize yuvarlandım (bi de o esnada gülüyorum) Halam da bağırarak tutunmaya çalışıyordu. Sonra kulağımda nefes sesleri su sesleri falan geldi. Meğer ben saatlerdir suyun altındaymışım ama 14dk sürdü sanıyorum. (Neden 14bilmiyorum) sonra ben tam denizden kafamı çıkardım derin bi nefes aldım ki amcamlara babamları farkettim onlara doğru yüzmeye başladım sonra bi baktım ki dehşet bi kalabalık var herkes denize dökülmüş.insanlar birbirini kurtarıyor sarılıyor falan. En sonunda da denizden çıkarken bi grup Fenerbahçe marşı söylerek ilerliyodu ben de onların peşine tek kız takılıp eşlik ediyordum. Neden böyle bi rüya gördüm bilmiyorum çok merak ediyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Merhabalar rüyamda ben annemin iş yerine gitmisim annemin patorunun arabası var beyaz mercedes ve oglununda da beyaz polo arabası vardı gercekde de vardi ama poloyu satmislardi ruyamda annemin patronu kendi mercedesi Ile annem Ile Ben polo Ile pesinden gidiyorduk arabayi annem kullaniyordu bende yaninda oturuyordum on koltukta bi zaman sonra annemin patronu bi yere uğramak için arabayı bi yere park etti bizde yanına park ettik ben de annem le sakalasiyorum iste acemilik falan o sırada annem iş yerine geri ugramamiz gerektigini soyledi bisi unutmustu galiba bende Araba kullanmayi biliyorsun gecip gelelim o zman dedim biz Geri eve gectik yola Geri donduk tam annemin patronun yanina yaklasmamiza az Bi mesafe varken yolda bolisler cevirme kurmuslar bende anneme dedimki o an Anne ehliyetin Yok soyle binanin kenarina cekip kapilari kitleyip uzaklasalim annem Tamam deyip arabayi cektikten sonra arabadan indik yaninda diyelirken polis geldi direk ceza yazdi falan bizde orda asma katli olan Bi yer var cay icmeye yemek yemeye yeri olan oraya ciktik Ben masada alkol icmeye basladim falan annemde yanimda oturuyor öyle uyandım 25 yaşındayım bekarim ve normal bi hayat yaşıyorum

Rüyamı hatırladığım kadarısı ile taşlık ve dağlık bir alanda annemin arabayı kullandığını hemen yanında benim de olduğumu hatırlıyorum. Fakat rüyamda bile bilmediğini söylemesine rağmen ( ki gerçek hayatta da bilmiyor) gayet güvenli bir şekilde araçta ilerliyor ve birilerinden kaçıyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir