Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Annenin Ayağının Koptuğunu Görmek

Rüyada annenin ayağının kopması neye işarettir?

Rüyamda evimizdeyiz, evde böyle zombi gibi kendini kaybetmiş insanlar var, annemin bir ayağını koparmışlar. Annem merdivenlerde oturuyor bahçede köpeğimiz var, o insanlar geldiği zaman havlıyor, yanımıza geliyor, ben köpek havlamaya başlayınca hemen annemi kaldırıyorum eve geçiyorum. Çok etkilendim bu rüyadan uyandığımda sanki gerçekten yaşamış gibi tuhaf hissettim kendimi. Yorumlarsanız çok sevinecem, teşekkürler.

Rüyada annenin ayağının koptuğunu görmek

Rüyada zombi görmek genel anlamda çaresizlik, stres altında olmak ve ölü duyguları simgeler. Bu rüyanın derin analizi ise rüyadaki diğer olaylara bağlı olmakla birlikte rüya sahibinin aile yaşamında ve çalışma hayatında yaptığı bazı kötü şeyler ve söylediği yalan sözlerden ötürü pişman olacağına işaret eder, diğer normal kişiler gibi huzurlu ve onurlu bir şekilde yaşamak için bunlara son vermesi gerektiğine rivayet edilir. Rüyada zombi saldırısı görmek rüyayı gören kişinin kontrolü dışındaki güçler tarafından yapılan bazı şeyler yüzünden bunalmış olduğuna işarettir. Aynı zamanda hayatında büyük stres altında çaresiz ve etkisiz halde olma korkularını temsil eder.

Zombilerin annenin bir ayağını koparmaları esasında annenizin gerçek hayatta bir yorgunluk, bıkkınlık, umutsuzluk ya da yorgunluk içinde olduğunu göstermekte ve annenin sizin destek veya ilginize ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Rüyanızda bahçedeki köpeğinizin havlaması ise sizin hayatta biraz daha neşeli, rahat olmanız gerektiğini ve somurtkanlık, aşırı titiz olmak özelliğinizle etrafınızdakileri rahatsız etmekte olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Annenin Ayağının Koptuğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyada bir kaç tanımadığım insanın öldüğünü görüyorum sonra yeğenimle kıyıda otururken annemi görüyorum bacakları dizinin altından kopmuş öleceğini hisseder gibi ağlıyor helallik istiyor ben de ağlıyorum. Rüyadan ağlayarak uyandım tekrar uyuduğumda babannem baban trafik kazası yapmış diyor.Annemin vefat ettiğini düşünüyorum orada amcamı görüyorum ona yalvarıyorum beni babamın yanına götürsün diye ama ısrarla götürmüyor sonra annemle babam eve geliyorlar sağlamlar, babamın sol yüzünden mavi ışıklar çıkıyor ve bütün yüzünü kaplıyor sonra sönüyor senin baban o kadar güçsüz değil diyor babam. En son babamın dizine yatıp ağlayarak orada kalıyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir