Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Annenin Babayı Bıçakladığını Görmek

Rüyada annenin babayı bıçakladığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda annemin babamı bıçakladığını gördüm. Rüyada annem babamı bıçakladı, babamda öldü. Annem hapishaneye düştü bende yapayalnız kaldım ama hiç ağlamadım, annemle sarildik “cikicam buradan felan” dedi cok korkunctu. Ne anlama gelir bu hocam ne olur aydınlatın.

Rüyada annenin babayı bıçakladığını görmek yorumu

Ne yazık ki rüyanızın manası da kendisi gibi kötü mesajlar vermektedir. Ailede derin anlaşmazlıklar olduğunu belkide bir ayrılık olabileceğini gösterebilir. Umarım böyle bir şey olmaz. İleride gelişmeleri ekler misiniz? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bıçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada babanın öldüğünü görmek rüyayı görenin zihninin derinliklerinde babasına karşı bir suçlama duygusu taşıdığına yorumlanır. Rüyanızda babanızın öldüğünü görürseniz hele hele bu rüya tekrarlanırsa  bunun üzerinde önemle durulmalı ve incelenmelidir.

“Rüyada Annenin Babayı Bıçakladığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada birbirini bıçaklayan birilerini görmek
Annem rüyasında ablamla telefonda konuşurken ablam ona “anne burada iki kişi birbirini bıçaklıyor, sessiz ol anne yoksa beni fark edecekler” demiş. Bu ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim.

Burada rüyayı gören anneniz, birbirini bıçaklayan insanları gören ise ablanızdır. Dolayısıyla rüyayı annenize göre açıklamak gerekir ve görülen rüya, annenizin gerçek hayatında ablanız veya ablanızın içinde bulunduğu ortam hakkında bazı endişeler taşıdığını simgelemektedir.

Rüyamda babam annemin boğazına bıçak dayamıştı ve insanlar onları ayırdı, bıçaklama olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir