Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Annenin Babayı Boğduğunu Görmek

Rüyada annenin babayı boğması neye işaret eder?

Rüyamda babam annemi sinirlendiriyordu. İçten içe bende anneme sinirleniyordum. Annem sürekli konuşuyordu, babam bu durumdan iyice sıkılıp anneme “yeter be kadın” deyip vurmaya başladı.

Daha sonra annem babamı sıkıştırıp elleriyle boğmaya başladı. Ben bu durumda babamı korumama ve kurtarmam gerektiğini düşündüm. Babamı kurtarmak için bende annemin boğmak için çabaladım. Ama çok güçsüzdüm. Babamı kurtaramamak beni deli ediyordu. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada annenin babayı boğduğunu görmek neye yorulur?

Değerli genç okurum, görmüş olduğun rüyanın ana faktörleri rüyada anneyi görmek ve rüyada babayı görmek ve aralarındaki kavgadır ( tartışma )

Rüyada anneni görüş olman aslında sahip olduğun öz değerler ve öz benliğin farkında olduğunu ve annenden aldığın yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini temsil eder. Bakınız rüyada annesini görmek sayfası. Rüyanızda babanızı görmeniz ondan aldığınız değerlerin farkında olduğunuzu ve bu yönlerinizi ilerletme, geliştirme yolunda olduğunuzu ifade eder. Rüyada baba görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada anne ile babanın kavga ettiğini hele hele birbirlerine vurduğunu ya da boğduğunu görmek hayırlı değildir, evde kimi gerilim veya strese yol açan kimi durumlar olduğunu işaret eder. Böyle rüya görüldüğünde sakin olmalı, bu dönem tartışmasız atlatılmaya çalışılmalıdır.

“Rüyada Annenin Babayı Boğduğunu Görmek” için bir yanıt

Rüyada ölmüş annenin sağ babayla kavga ettiğini görmek
Rüyamda ölmüş olan annemle ile sağ olan babam telefonda kavga ediyorlardı ben buna şahit oldum ne anlama geliyor çok merak ettim. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir