Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Annenin Büyü Yaptırdığını Görmek

Rüyada annenin büyü yaptırdığını görmek neye çıkar?

Ne olursunuz ruyami yorumlayin. O kadar zor durumdayim ki, hislerime guveniyorum. 23 yasinda nisanliyim annemle aramizda anne kiz diyalogu bu yasima kadar gecmedi ve bir sene içerisinde evleneceğim. Suan bu ruyaya ait en ufak bir şüphe korku yoktu icimde ama birden bu ruya beni cok korkuttu, lutfen bir yanit verin. Rüyamda küçük bir evdeyiz, nisanlim annem babam erkek kardeşim bir odada oturuyoruz. Benim nisanlimla aram iyi ama annem beni kocasından ve nisanlimdan kıskanır normal hayatta. Nisanlim suratına krem sürmüş yatiyor, bende kapidan salona gectim, gölgeler gordum. Sonra sesler duydum “Asiye (annem) bize anahtar vermişti, kapiyi calmadan acalim diye” kapıyı acip giriyorlar. Büyük amcamin eşi ve yaninda yasli bir amca ve karisi, birde orta yaslarda bir bayan.

Yengem bana sarılıyor ağlıyor “cabuk nisanlini al su yandaki bos odaya gel” diyor. Bizde odaya gecince o orta yasli kadin bana “o bayan sen misin” diyor, bende “evet” diyorum ama neye evet dedigimi anlamıyorum. Yengem “annen, o kahrolasi annen size buyu yaptı, soyleyemedim size, kurtulun buradan” diyor. Nisanlim birden yüzündeki kremi silip aglamakli ses tonuyla “bu kadari fazla, mahfedicem onlari” diyor, telefonuna sariliyor, onu durduruyorm “e ne oldu anlamadim” diyorum, nisanlim “kapiyi kilitleyin” diyor, kapidaki anahtar var ama tutulacak yeri kırık. Amca sozu alip “kizim annen sizi ayirmak icin büyü yaptırmış” diyor “yazık olacak” diyor, yengemle ben agliyoruz. Birden camdan bir ses geliyor. Annem dışarıda erkek kardeşimle konuşuyor. Erkek kardesim “neden bunu yaptın” diyor, annem ise “ben onlara daha bisey yaptırmadim, benim emrimi bekliyorlar” diyor. Yani emrinde biri oldugunu söylüyor. Ve uyanıyorum, korkuyla uyandigimda ise kaskati kesilmis, aklimdaki tum dualari karismis bir haldeydim, korkudan bes dakika dua okuyamadim.

Rüyada annenin büyü yaptırdığını görmek tabiri

Gamze merhaba. bilindiği gibi rüyalar insanın içinde olduğu ruh halinin yansımasıdır ki bu açıdan rüyanız ele alındığında gerçek hayatınızda anneniz ile olan diyaloğunuzun yansımasını ifade etmektedir. Annenizle aranızda sağlıklı bir anne kız ilişkisinin olmaması sizi güvensizliğe sürüklemiş ki bunun olması gayet doğaldır.

Öte yandan rüyanın ana teması annenin büyü yaptırmasıdır, lütfen bu konuda rüyada büyü görmek sayfasını inceleyin. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada büyü ile ilgili herhangi bir şey görmek genel anlamda kişinin içinde bulunduğu sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder. Lütfen sayfadaki rüyada kendine büyü yapıldığını görmek neye yorulur? kısmını dikkatle okuyun.

“Rüyada Annenin Büyü Yaptırdığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda dışardan eve geliyordum akşam olmuştu kız kardeşim arkadaşlarıyla dışarı çıkmıştı evde annem ve arkadaşları vardı o arkaşları pek sevmem annemle birlikte büyü yapıyorlardı ne kadar yapmayın diye bağırsam da ritüeller yapıp arabca dua etmeye devam ediyorlardı çok korkmuştum gitmek istedim ama göndermedi 16 yaşında bir kızım annemle aramda çok iyi lütfen yorumlayabilirmisiniz

Rüyamda ben uyanıyorum sonra içeri gidiyorum annem normalde ölmüş ama ölüyü diriltme büyüsü gibi bir şey yapmış onda da dayımı kurban etmiş yazılar var dayımın iskeleti odamın kapısının içinde babam mutlu gözüküyo babamı çağrıyorum baba bunu bozmamız lazım diye ikna etmeye çalışıyorum hırkalar falan var arkasında kaplan motifleri falan var sonra uyanıyorum garip bir rüyaydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir