Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada annenin dişini kendine takmak

Rüyada annenin dişini kendine taktığını görmek ne demek?

Rüyada takma diş görmekRüyamda annemin üst dişini alıp kendi ağzıma takmak istiyorum, yan 2 diş yok ve kokuyordu takmadım. Eşimle 2 yıla yakın ayrı yaşıyoruz, 4 ay öncesine kadarda yan dairede ayrı yaşıyoruz, eşim evime gelip “benim 500 liram var, ben gidiyorum” deyip çıkıp gidiyor, ben çok etkilendim, inşallah hayırlı olur.

Rüyada annenin dişini kendine takmak tabiri

Diş rüyaları her zaman için makbul değildir ve genellikle hastalığa, sıkıntıya, üzüntüye işaret ederler. Rüyada başkasının dişini alıp kendi ağzına takmak kendi derdin, üzüntün yetmiyormuş gibi başkasının da üzüntüsünü üzerine almak, başkasına üzülmek ya da başkası yüzünden yeni üzüntüler yaşamaya işaret eder. Lütfen düşünün annenizden kaynaklanan yeni üzüntü verici bir durum var mı?

Rüyada eşini görmek onunla aranızda ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar bulunduğu anlamına gelir ve rüyada görülen olaya, konuşma ve yapılan öteki şeylere bakarak tam anlamı tespit etmek gerekir. Rüyanızda eşinizle yan dairede ayrı yaşadığınızı görmüşsünüz. Bu aranızda bir ayrılık rüzgarları estiğini fakat hala birbirinizden kopmadığını ya da kopamadığını anlatmaktadır. 500 lira parası olduğunu söylemesi aranızdaki sorunların maddi sebeplerden çıktığını temsil etmektedir. Onun “gidiyorum” demesi aslında sizden “gitme, kal” demenizi beklediğinin ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir