Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Annenin Doğurduğu Çocukla Oynamak

Rüyada annenin doğurduğu çocukla oynamak neye işarettir?

Rüyamda biraz eski ama üst katlarda bir evdeydim. Yengem ve amcamın eski evine benziyordu, belkide orası olabilirdi. Annem,yengem,halam,halamın eşi,ablam ve ben vardık. Temizlik eşyaları vardı etrafta elektrik süpürgesi gibi. Ve annem yeni bir çocuk doğurmuş. Bende onlar temizlik yaparken annemin doğurduğu çocukla birlikte oynuyorum koltukta. Sonra mutfağa annemin yanına gidip ”Anne bu çocuk yeni doğmadı mı, hiç yeni doğmuş çocuğa benzemiyor. Ayrıca yeni doğmuş bebek böyle büyük,tombul olur mu,güler mi?” diyordum.

Sonra hep birlikte yemek yemek için masaya geçiyorduk. Eniştem bir akrabamızdan bahsediyordu. Onların yeni kötü ve eski bir eve taşındığını, durumlarının iyi olmadığını söylüyordu. Annemde onların yeni evi için onlar koltuk takımı alırken onlara kefil olmuş. Eniştemde anneme ”Bırak zaten yeni koltuk takımını ödeyemezlerse senin olacak, boş ver böylesi daha iyi, senin olsun.” diyordu.

Sonra sofradan kalkıyorduk. Ben annemin yanına gidiyordum ve mutfakta isim koyma tartışması yapıyorduk. Ben çocuğun isminin ısrarla Edin Berk olmasını, ablam Berk olmasını, annem de Tahir Tarık olmasını istiyordu. Ben ”Anne o ne ya, eski isimler onlar” diyordum. Annemde ”Edin ne, hiç duymadım” diyordu. Sonrasında ise Tahir Berk koymak istediğini söyledi ama ben hala Edin Berk olması için uğraşıyordum. Daha sonra uyandım.

Takma isim :Blue’s
Yaşınız :15
Cinsiyetiniz :Kadın
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci
Ruh haliniz :Pek mutlu sayılmaz

Rüyada annenin doğurduğu çocukla oynamak neye yorulur?

Rüyanızın üç ana teması var; annenin çocuk doğurduğunu görmek, annenin birine kefil olduğunu görmek ve yeni doğan bebeğe isim koymak.

Rüyada annenin doğum yaptığını görmek aile içinde büyük ihtimalle anneniz ile birlikte yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı gösterir. Bu rüya tüm ailenizi ilgilendiren bir konuda yeni bir başlangıç veya çok yakın bir sürede gerçekleşecek bir nişan, düğün, nikah gibi bir sosyal toplantıya delalet eder. Bu rüya aynı zamanda anneniz hakkında yeni bir işe başlamak, işinde terfi etmek gibi yeni bir gelişmeye de işaret edebilir. Rüyada annenizin birine kefil olduğunu öğrenmeniz, annenizin  iş hayatı veya sosyal yaşamda başkalarına yardım ediyor olduğunu ve bu yüzden büyük takdir topladığını simgelemektedir.

Rüyada isim koymak, yeni doğan çocuğa isim konulduğunu görmek, isim verilen bebek ile yakınlığını ve konulan ismin anlamı ile bir arada değerlendirilir, yorumu o şekilde yapılır. Bakınız isim rüya tabiri sayfası. Burada isim konulan kişi kardeşiniz yani birinci derece yakınınız ve sizi çok ilgilendiriyor. Öte yandan rüyada geçen isimlerin anlamını araştırıp mesajı tespit edebilirsiniz.

“Rüyada Annenin Doğurduğu Çocukla Oynamak” için 2 yanıt

Rüyamda ailemle birlikte yeni bir eve taşınmışız, ev 2 katlı üst katı çok dayanıksız ince ağaçlarla tutturulmuş evin her yerinde ara ara yılanlar çıkmakta, annem daha sonra kız bebek doğurdu, bebek çok tatlı daha sonra anneannem annem ve ben otururken eve babamın amcası ve hanımı kapıdan birden bire içeri giriyor, yalnız amcam rüyamda önceden vefat etmiş ama mezarından çıkıp geliyor. Karnı şişmiş vücudu çıplak ve vücudunda boydan boya dikiş izleri var, ben görünce ilk başka korkudan konuşamıyorum daha sonra amcam yanıma gelip oturuyor, anneannem bana bakıp anneme “sana söylemiştim, oğlun bak korkmadı” diyor.
Daha sonra korkum bir anda geçip amcamla konuşmaya başlıyorum, ona yüzünün nurla dolduğundan bahsediyorum, amcamın o eski hali kayboluyor ve gidiyorlar. Aksam oluyor, yataklara giriyoruz, herkes uykuya dalıyor, benim dışımda, daha sonra yeni doğan kardeşimin ağlamaya başladığını görüyorum. Hemen yataktan fırlayıp yanına gidiyorum, uzun yeşil renkli bir yılanın bebeği yutmaya çalıştığını görüyorum, yılanın kuyruğundan hızla çektiğimde yılan bebeği bırakıp bana saldırıyor, tam ısırırken uyandım. Uyandığımda korku içerisindeydim saat gecenin 4 ündeydi. Rüyamı kime anlatacağımı bilemedim, eğer yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler. 26, Erkek, Bekar, Çalışıyor, korku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir