Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Annenin Engelli Olduğunu Görmek

Rüyada annenin engelli olduğunu görmek ne demek?

Çok korkunçtu. Annemle yolda yürürken bir ses duyduk ve arkamıza baktık. Birilerinin kavga ettiğini gördük. O sırada onlardan birinin içine şeytan girdiğini gördüm ve şok oldum, annemle hemen oradan uzaklaşmaya çalışırken bir patlama sesiyle birlikte etrafa ışık yansıdı ve o ışık anneme değdi. O anda annem tanınmayacak şekle girdi. Vücudunun yan tarafı engelli oldu. Değişti. Gidelim ben varım yanında dedim. Uyandım çok korkunçtu uzun zamandır korkmamıştım rüyamdan. 24 yasındayım. Çalışmıyorum.

Rüyada annenin engelli olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Çağla selam, rüyada kavga eden birilerini görmek çevrenizdeki kişilerden kaynaklanan bir gerginlik, dedikodu ya da üzüntünün sizi de olumsuz etkilediğini simgeler. Kavga edenler tanıdığınız kişiler ise onlarla bir anlam bağı kurulabilir. Bu konuda rüyada kavga görmek daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Rüyada birinin içine şeytan girdiğini görmek çevrenizde manevi sıkıntıları olan, inancı zayıf birinden uzak durmak gerektiğini, bu kişiden zarar görebileceğinizi ifade eder, bakınız rüyada şeytan görmek sayfası.

Dikkat edilirse bu iki önemli unsurda başka kişilerden kaynaklanan sıkıntılara işaret etmekte, daha dikkatli olmak gerektiğini anlatmaktadır. Yansıyan ışığı annene çarpması sonunda annenin engelli hale gelmesi ise yukarıda anlatılan tehlikeli ya da size zararı dokunabilecek kişilerden sakınmazsanız sıkıntı yaşayabileceğini teyit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir