Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Annenin Evlendiğini Görmek

Rüyada annenin evlendiğini görmek neye işaret eder?

Ben 16 yaşındayım, annem ise 32 yaşında, annem dul, babamı 5 yıl önce kaybettik. Annemin hayatında bir adam var, hayatındaki adam evli ama annemle uzun süredir birbirlerini seviyorlar. Ben olayı biliyorum ve o adamı istemiyorum ama bir şey yapamıyorum.

Rüyamda annemin o adamla evlendiğini gördüm, düğün hiç hoşuma gitmedi, mekan çok kötü idi, annemin elbisesi istediği gibi değildi. Adamın çok cimri olduğunu o zaman anladım, anneme ucuz bir elbise almıştı, Bu rüyayı yorumlar mısınız? Ebru.

Rüyada annenin evlendiğini görmek neye yorumlanır?

Ayşe selam, gördüğün rüya hem senin hem anne hakkında mesajlar vermektedir.

Rüyada annesinin evlendiğini görmek gören kişinin uyanık hayatında önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunu, kimi şeyleri daha net olarak kavramaya başladığını simgelerken bu geçiş döneminin biraz sıkıntılı olacağını ancak sonunda mutlu biteceğini ifade etmektedir.

Rüyada geçen olaylar anneniz için objektif olmak ve kimi şeyleri tüm yönleriyle yeniden gözden geçirmek gerektiğini ifade etmektedir. Rüyada cimri birini görmek kendinizi kimi konularda yetersiz hissettiğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Annenin Evlendiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada annenin evlenmesi nedir
Rüyamda annemi babamdan ayrılmış ve başka bir adamla imam nikahıyla evlenmiş olarak gördüm, anlamı nedir? açıklayabilir misiniz acaba?

Ebru, Rüyanız anne ve babanız arasında bazı sorunlar olduğunu işaret edebilir. Böyle bir durum var ise bu rüya sizin olaya el atıp, sorunun çözümüne katkıda bulunmanız konusunda bir işaret olabilir.

Bende rüyamda annemin başka birisiyle evlendiğini gördüm. Düğünde çok mutsuzdum. Sadece annem üzülmesin diye kameraya çekiyordum. Sonra lavaboya gittim. Bi baktım orda uyumuşum . Hemen kalktım bi baktım düğün bitmiş annem yatmış. Yastıklarımı alıp bende salona yerleştim. Sonra evlendiği adama baktım o kadar çirkin ki. Anne sen bununla isteyerek evelenemezsin dedim. Hayır istedim şimdi yerine geçip yat dedi. Geçtim yattım bende . Bu ne anlama geliyor ? Şu anda annem babam ayrı bununla bir alakası varmı ? Hemen cevap yazarsanız sevinirim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir