Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Annenin Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada annenin hasta olması neye işaret eder?

Merhaba, annem 2 ay önce felç oldu. 10 gün önce annemi, babama ve bakıcıya emanet edip, yaşadığım şehre döndüm. Dün gece rüyamda annem felçli bir halde yatakta uzanıyordu, ben yanında oturuyordum, sohbet ediyorduk. Birden sallanmaya başladık. Anneme “sakin ol, geçecek” dedim.

Sallantı durdu ve kısa bir süre sonra biraz daha şiddetli sallanmaya başladık. Annem gözleriyle bana “git” dedi. Ben üzerine kapanıp, onu korumaya çalıştım ve “seni bırakıp bir yere gitmem” dedim. Ağlayarak uyandım. Onu bıraktığım için suçluluk mu duyuyorum? yoksa başka bir anlamı var mı? afet tarafından 11.04.2013 / 00:17 tarihinde gönderilmiş

Rüyada annenin hasta olduğunu görmek tabiri

Afet merhaba, insan yaşamında acılar sevinçler, umutlar hayal kırıklıkları her zaman vardır ve siz şu anda duygusal yönden acı, keder ve hüzünlerin yoğun olduğu bir dönemdesiniz? Sorunuzun cevabını hiç bir zaman tam olarak alamayacaksınız. Doğru olduğuna inandığınız şeyi yapmışınız, sevgili annenize ilginizi göstermişsiniz, göstermeye elinizden geldiği kadar devam edeceksiniz ve bu arada Yüce Allah’a dualarınızı eksik etmeyeceksiniz.

Benim de sevgili annem 2 yıl kadar beyin kanaması geçirdi, çok zor günler geçirdik, İşim İstanbul’da olduğu için memleketimizde, annemin yanında sadece 2 gün kalabildim. Benim de annem “git, işinin ve çocuklarının yanına dön” dedi. Biliyordu ki kalbimiz, sevgimiz ve dualarımız onun yanında idi. Çok şükür bu iki yılda tamamen iyileşti, yürümeye başladı.

Gördüğün rüyaya gelirsek, iki yönden ele alınabilir. Birincisi içinde bulunduğun durumun yansıması olabilir, anneniz rahatsızlığı yaşamınızda büyük bir sarsıntıya sebep olduğu için bunun yansımasını ifade edebilir.

İkincisi ise rüyada anneyi görmek ve sarsıntı olarak düşünülebilir. Rüyada anne görmek , annesini, anayı, anneyi görmek doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Anneler bizi doyurur, büyütür, korur, bize rehberlik edip bizlere hayat verirler. Bazı insanlar halen kendilerini annelerinin bir parçası (ana kuzusu) olarak görürler ve kendi öz benliklerini bulmaya ve kişiliklerini geliştirmeye çabalarlar. Ana, anneyi, Anneni rüyada görmek bu gelişimin bir parçasıdır. Rüyada anneyi hasta görmek üzüntülü, can sıkıcı bir haber almaya işaret eder. Bu haber anneniz hakkında olmayabilir, ancak sanki anneniz hastalanmış şeklinde size bir üzüntü verebilir. Anneyle konuşmak, rüyada anneyle konuştuğunu görmek bu aklınızda takılı olan bir meseleye halen bir çözüm bulamadığınız manasında yorumlanır ve aynı zamanda annenizle aranızda çözülmesi gereken problem olduğuna işaret eder. Rüyada sarsıntı görmek Şaşılacak haber, Deprem, Travma anlamlarını simgeler. Yaşamınızdaki sıkıntılı durumları ifade eder.

“Rüyada Annenin Hasta Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda annemin hasta olduğunu, kolunda serum ve ambulansa bindiğini gördüm ve ardından uyanır uyanmaz 30 dakika sonra gerçek ambulans gördüm, bu ne anlama gelir acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir