Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Annenin İçine Cin Girdiğini Görmek

Rüyada annenin içine cin girmesi ne demek?

Rüyamda annemle evimizin üst katındaki salondaydık. Orada annemle bir sey konuşuyorduk ama annemde bir tuhaflık vardı. Sonra annemin içine cin girdiğini anladım. Aşağıya doğru koşmaya başladım. Babamın yanına gittim. Sonra annem de geldi. O an bana bir soru sordu. Babam da oradaydı. Bende cin olduğunu bildiğim için tam naz suresini okumaya başladığımda bogazimdaki damara bastirdi. Tum gucuyle bastiriyordu. Canım çok yanıyordu. Eliyle bogazimi yirtacagini sandım bur an.

Babam da tam yanımızdaydı ama takmıyordu, umurunda değildi, annemin boğazimi sıkması. Sonra elini boynumdan çekti. Nefes alamıyordum. bir kac saniye nefessiz kaldım. Konuşurken de sesim çıkmıyordu. Annemin içine giren cinin sorusunu cevaplayacakken rüya bitti. Lütfen yardımcı olun daha önce böyle bir ruya görmemiştim. Son zamanlarda tam uykuya dalacakken üstüme bir şey çöküyor gibi oluyor. Nefes alabiliyorum ama Konusamiyorum ve kipirdayamiyorum. 16 yaşında bekar kızım.

Rüyada annenin içine cin girdiğini görmek tabiri

İçine cin girmiş birini ya da birisinin içine cin girdiğini görmek, rüyada gördüğünüz kişinin manevi bir sebeple hayatınızın alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Görülen kişi tanıdığınız biri ise sizden manevi destek bekliyor olabilir.

“Rüyada Annenin İçine Cin Girdiğini Görmek” için 11 yanıt

son zamanlarda uykuya tam dalacakken üzerinize çöken şey karabasan olabilir. bende rüyamda annemin içine cin girmişti öyle gördüm çok ağlamıştım korkudan.

Arkadaşlar merhaba, rüyada cin görmek, rüyada birinin içine cin girmesi konuları cin rüya tabiri sayfasında anlatılmıştır, lütfen sayfayı okuyun ve oradaki bilgilerle kendi durumunuzu göz önüne alarak mesajı tespit ediniz.

Ben rüyamda evdeydim. Ve misafirler geliyordu eve. Annemde onları gönderiyordu evden. Daha sonra masada bir sürü ekmek kırıntıları vardı ve ekmek vardı. Annem ise alelacele temizlik yapıyordu ve bir yandan da bana “şu ekmek kırıntılarını çabuk temizle, buradalar kulağımın içindeler duyuyorum, bak şimdide bir koku buradalar işte” diye bağırıp ağlıyordu. Bende “Anne yapma böyle çok korkuyorum.” Deyip onu sakinleştirmeye çalışıyordum. Sonra annem bir anda sustu ve bana felaket bir şekilde bakmaya başladı. Daha sonra gözleri yeşile dönüştü. Ve sonrada içindeki siyah yer minicik nokta oldu. Sonra felaket olacağını anladım ve bayıldım iki saniye sonra tekrar kalktım annem aynen bıraktığım gibiydi. 1 çift yeşil göz. Sonra uyandım.

Ben daha 12 yaşındayım rüyamda cin gördüm ve evime girip sevdiklerimin içine giriyordu. Boynumda haç kolyesı var idi ablamın annemin hatta tanımadığım bazı insanların içine girdiğini görüp fatiha ve tahiyyat sürelerini okudum, o kadar okudum ki hiç susmadım, sure okuyup onları kovuyordum. Eve girdim, abimin içine tekrar girmiş idi, aynaya baktim boynumda haç kolyesin olduğunu fark ettim ve abim haç kolyesi kopartıp attı, ben tekrar süre okudum ve gitmedi, evden kaçtım, ıssız bir sokağa saklandım bir yakınıma gitmeyi düşündüm ama vazgeçtim sonra cin tekrar geri geldi ve ben uykumdan ağlayarak uyandım.

Lütfen bana yardım edin buna cevap verin. Çok uzun zamandır rüyalarımda cinlerle savaşıyorum, bir gün annemin içine giriyorlar bir gün teyzemin küçük kardesimin sürekli ağlayarak ruyalarimdan uyanıyorum. Size en yakın ruyamdan bahsedicem. Dün iki tane kadının can çelişir gibi yattığını gördüm, yanlarına yaklaştım ve beni kendilerine çektiler, birini hatırlamıyorum ama biri teyzeme sima olarak çok benziyordu, sadece biraz daha yüzü zayıf ve gözleri belirgindi, nefesini hala hissediyorum, koluyla kolumu tuttu ve canimi yakmaya çalıştı. Itmeye çalışıyordum sonra uyandım iste lutfen yorumlayin 16 yaşındayım ve iki yıldır uykularım kabusla geçiyor.

Akşam annemle otururken bir telefon geldi bana, tam acacakken sunu fark ettim, ekranda hic bir şey yok ama telefon çalıyor, annem bana “açma” dedi ama ben yinede açtım, baktim ki hocam “hamileyim ben” diyor, ben şaşırıyorum “doğurmak uzereyim gelir misin” diyor, ben bir gariplik olduğunu hissettim ve hocama küfür etmeye başladım. Telefonu kapattıktan sonra annem garip garip hareketler yapıyordu, ben anneme “iyi misin” dedikçe benim yanıma gelip “ben cinim annenin bedenini elime geçirdim” diyor ve ben korkmaya başlıyorum. Odadan çıkıp direk babamın çalışma odasına gidip olan her şeyi babama anlatıyorum, tam bir çözüm yolu bulmuşken bakıyorum ki annemin yaninda bir kişi daha var, cami kuruyorlar, benim kafami camdan dışarı çıkartmaya çalışıyorlardı. Sonra ben ikisine yumruk attım ve babamla kaçmaya başladigim sırada ikisi bir sakinleşmiş, ben içinden çıktı sanıp yanina gidiyorum, gittiğim zaman hala yanıma gelip “ben cinim” diyordu, ben korkmuyordum iki bardak su getirip birini ben birisini de annemin ağzına bardakla su sokuyordum. Bir anda annem sinirlenip yanıma geldi ve saçlarımı yolmaya başladı ve ben korkup hemen uyandığımda kendimi ağlamış bir şekilde buldum. Ne olur bunu yorumlar misiniz? bazen hep annemin içine cin girdiğini görüyorum ve çok korkmaya başlıyorum.

Bilen Varsa Yardım Etsin
Rüyamda Evde tek başımaydım ilk önce odaları gezdim odalarda ve tuvalette hiç bir yerde kimse yoktu tektim sonra oturma odasına doğru yürürken tuvaletten annem çıktı oğlum dedi bende onun annem olmadığnı anladım ama çaktırmadım efendim anne dedim benle çok zıt konuşuyordu mesela Anne yarın işe gidicekmisin diyordum çok sinirli bir şekilde YOK! Diyordu Neyse sonra annemle birlikte odaya uyumaya gittik annem yanında yatmamı istedi yatarken bir sürü dua okudum ben dua okudukca annem gücünü kaybediyordu en son tam uyanırken çok korkunç bi halüsinasyon gördüm annem çarpılmıştı ve beni boğmaya çalışıyordu tam o an uyandım

Rüyamda annemin ve normalde tanımadığım ama rüyamda bizim evimizde yaşayan birinin içine cin girmişti evdeki tek bıçağı alıp annemin ve onun boğazını kestim annem öldü ama o kadın kulaklıkla müzik dinlemeye gülmeye devam etti sonra babam geldi bicagi elimden almaya calisti beni oldurecegini dusunuo bicagi vermedim balkona cikip imdat diye bagirdim ama sesim cikmadi daha sonra uyandım bu ne demek lütfen açıklayın lütfenn

Merve selam, görmüş olduğun rüya reel yaşamında bazı sebeplerle hayatının dengelerinin bozulduğunu anlatmakta, bu dengeleri yeniden sağlamak için gösterdiğin çabalardan sonuç alamadığını göstermekte, bir şeylerin yanlış gittiğini anlatmaktadır.

Rüyamda iki tane çarşaflı kadın beni kaçırmaya çalışıyordu birinin yüzünü gördüm diğerininkini göremedim ama ikiside cindi bunun anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir