Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada annenin infazını görmek

Rüyada annenin infaz edildiğini görmek ne demek?

Rüyamda babaannemin evindeyim,yatak odasında. Babannem orada yatmaz bu arada. İki katlı bir ev. Her taraf o kadar karanlık ki hiç bir şey göremiyorum ama kalkamıyorum da (karabasan değil). Ev çok kalabalık, hep yakın akrabalarımız var ve uyuduklarını biliyorum. Arkamda da annem yatıyor. Sadece annem için endişeleniyorum çünkü evde birileri ya da bir şeyler dolanıyor, duyuyorum. Odamızın kapısı açık (salona açılıyor) ve normalde dış kapıyı görebiliyosunuz. Oraya bakıyorum dış kapının arkasında bir ışık yanıp sönüyor. Hemen dua okumaya çalışıyorum ama hatırlayamıyorum o anda, sonra gene karanlık.

Sonra içim geçiyor galiba, çünkü rüyamda uyanıyorum, kalkıyorum, bakıyorum, yine karanlık, aslında ama annemi görüyorum yanımda onun yanında da anneannem var sarılmış anneme ama o da konuşmuyor. Annem o kadar hasta ki bembeyaz yüzü, hiç konuşmuyor, sanki ölmek üzere. Bu arada rüyamda annem çok genç ve çok güzel, 25-26 yaşlarında. Aslında gerçek annem de değil benziyor sadece, boyu da daha uzun ama annemmiş. Üzülüyorum, o ışığı düşünüyorum, sesleri. Sonra bir bakıyorum annem yok olmuş, anneannem de yok.

Dışarı çıkıyorum bahçeye, annemin kuzeni ayakta öyle dikiliyor, annemi soruyorum konuşmuyor. Sağ taraftaki küçük bahçede babaannemi görüyorum, incir ağacının altında durmuş, ayakta ama yüzünü göremiyorum. O da yanıt vermiyor ve ürkütücü bir şey hissediyorum onda. Bende bu arada soldaki küçük bahçeye doğru gerilemişim, solumda anneannemi görüyorum, altında sandalye falan yok ama varmış gibi havada oturuyor. Mısırların, otların arasında, elleri göbeğinin üstünde bağlı ve gökyüzüne bakıyor, konuşmuyor.

Bu arada tüm bitkiler çürümüş gibi. Cevap vermiyor yine, ona kızıyorum, bağırıyorum herkese, anneme bir şey mi oldu vs vs azarlıyorum herkesi ama kimse ne kıpırdıyor ne de yanıt veriyor, taş gibiler. Üst kata çıkıyorum, sonra annemi görüyorum 2. katta evin içinde, çok uzun bir merdivenden çıkmam gerekiyor. Normalde böyle bir şey yok tabi evin içinde. Sanki mistik bir makama benziyor, merdivenler altın gibi de ahşap gibi de. Her bir basamak 40-50 kişinin yan yana dizilebileceği kadar uzun. Her yer çok karanlık, sadece merdivenler havada uçuşan loş beyazımsı küçük ışıklarla aydınlanıyor. Hızlı hızlı çıkmaya başlıyorum, tam bitiriyorum merdivenleri, bir genç erkek var annemin başında.

Annem dizlerinin üzerinde ve teslimkar, kolları bağlı değil ama arkasında tutuyor. Genç adam kılıçla bir anda boynuna vurdu ve annemin başının koptuğunu savrulduğunu gördüm, kanların fışkırdığını. Kanlar çok silik, mat kırmızıydı. Hatta kırmızı demek bile yanlış olabilir ve bilmiyorum bunun bir önemi var mıdır ama ayrıntıları söyleyin dediğiniz için es geçmek istemiyorum.

Rüyamda kendim için hiç korkmadım, sadece annem için endişe duydum. Umarım yorumlarsınız şimdiden teşekkür ederim.

Rüya temaları : babannenin evi, yatak odası, iki katlı bir ev, çok kalabalık ev, akrabalar, yanıp sönen ışık, dua okumak, annenin kuzeni, küçük bahçe, incir ağacının altı, havada durmak, havada durduğunu görmek, çürümüş otlar, mistik bir yer, üst kata çıkmak, genç adam, kılıçla kafa kesmek, annenin kafasının koptuğunu görmek, kafasının kesildiğini görmek, kanların fışkırdığını görmek.

Rüyada annenin infazını görmek yorumu

Mehtap selam, Rüyanız, negatif enerji dolu bir ortamda olduğunuzu derhal üzerinizdeki negatif enerjiyi üzerinizden atmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Bir büyüğün olarak şunları tavsiye edebilirim çıplak ayakla toprakta, çimenler üzerinde yürü. Bir kedi veya köğeği okşa, sev, onlarla oyna, mümkünse bir tane al ve ona bak. Olumlu düşün, makul ve mantıklı hayaller kur ve bu hayallerini gerçekleştirmek için neler yapacağını planla. Başka bir şehirde teyzen, akraban varsa kısa süreli onları ziyaret et. Cep telefonunu bir süre kapat, kullanma. Hoşça kal.

“Rüyada annenin infazını görmek” için bir yanıt

babannem 6 gün önce vefat etti ve bugün rüyamda eskiden kaldıkları evde yerde başının bedeninden ayrıldığını gördüm kan yoktu sadece kopmuştu hâlâ çenesi bağlıydı yüzü de bembeyazdı bayaa ürktüm ne anlama geldiğini merak ediyorum yardımcı olur musun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir