Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Annenin Karnının Şiş Olduğunu Görmek

Rüyada annenin hamile olduğunu görmek ne demek?

Rüyamda evimizdeyiz annemin karnı şiş hamile olduğunu bilmiyoruz üst katımız hastaneymiş, orada 10 dakikada doğum yapıyor ve kalkıyor, ayakta kız kardeşim oluyor ama bebeği baş aşağı değil normal tutuyorlar ve çok fena ağlıyor, sonra ben “ne güzel, kız kardeşim oldu” diyorum, çok mutluyum “niye mutlusun 3 ay erken doğdu, inşallah bir şey olmaz” diyor. Sonra “anne” diyorum “demek ki karnındaki şişlik hamilelik imiş, öyleymiş nasıl anlamadık” diyorum, sonra yengem amcam geliyor “bebeğe bakalım falan” diyorlar orada uyandım, ruh halime gelince çok bunalımdayım. 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada annenin doğum yaptığını görmek tabiri

Rüyada annenin hamile olduğunu görmeniz, hayatınızdaki gelişmelerden şimdilik kimseye bahsetmek istemediğinizi yada kendinizi buna hazır hissetmediğini simgeler.

Rüyada annenin doğum yaptığını görmeniz, onun yeni bir bebek doğurduğunu görmeniz, aile içinde büyük ihtimalle anneniz ile birlikte yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı gösterir. Bu rüya tüm ailenizi ilgilendiren bir konuda yeni bir başlangıç veya çok yakın bir sürede gerçekleşecek bir nişan, düğün, nikah gibi bir sosyal toplantıya delalet eder. Bu rüya aynı zamanda anneniz hakkında yeni bir işe başlamak, işinde terfi etmek gibi yeni bir gelişmeye de işaret edebilir.

Rüyada kız kardeşinin olması ve diğer gelişmeler hayatınızdaki büyük ihtimalle annenizle paylaştığınız bir projeyi ya da hayatınızla ilgili bir planı gerçekleştirebilmek için birinden / birilerinden yardım almanız gerekeceğini ve alacağınızı, böylece hedefinize ulaşıp mutlu ve huzurlu olacağınızı, bu mutluluğu başta anneniz olmak üzere sevdiklerinizle paylaşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Annenin Karnının Şiş Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada annenin hamile kaldığını görmek?
Annem hamile kalıyor ve biz bir kız çocuğu bekliyoruz . Bu ne demektir? 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Almira selam, gömüş olduğun rüya annen hakkında hayırlı bir yeni başlangıcı temsil ederken bunun sonunda annenin sıkıntılardan kurtulup, mutluluğu yakalayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir